e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Król wschodzącego słońca


W Monieckim Ośrodku Kultury Młodzież Koła Teatralnego zaprezentowała spektakl o życiu zwykłego człowieka, którego codzienność to wczesna pobudka, skromne śniadanie, muzyka z ciągle psującego się radia i samotność spędzana w małym pokoiku. Ale jest coś jeszcze, co wypełnia każdy dzień naszego bohatera – Nadzieja. Człowiek czeka na tajemniczego Króla. Codziennie czyści specjalnie przygotowany dla niego tron. Król obiecał mu, że przyjdzie i zmieni jego życie, uczyni go szczęśliwym.

W tę monotonię oczekiwania pewnego razu wkracza Zło, które chce odwieść człowieka od jego celu. Chce przeszkodzić mu w spotkaniu z Królem. Nieoczekiwanie przybywa też Posłaniec i oznajmia, że Król jest już blisko, że nadchodzi...

W tym przedstawieniu człowiek staje w obliczu dylematu: czy porzucić wartości, w które wierzył od zawsze? Czekać dalej, czy zaufać „nowemu przyjacielowi” i rozpocząć „przyjemne życie” z dala od króla?

Występują: Adam Karny (Człowiek), Sylwia Modzolewska (Szatan), Martyna Sokołowska (Diabeł), Inga Misiewicz (Anioł), Jacek Bogdzio (sceny cieni).

Katarzyna Namojlik

Obejrzyj wideo

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!