e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Zagospodarować wolny czas


28 maja w Starostwie Powiatowym w Mońkach odbyło się spotkanie w ramach projektu profilaktycznego „Lokalny Lider Środowiskowy”. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, Komendy Powiatowej w Mońkach oraz innych jednostek organizacyjnych z terenu powiatu monieckiego.

Projekt zakłada tworzenie środowiskowych koalicji ukierunkowanych na pracę z dziećmi i młodzieżą prowadzoną w oparciu o organizację ich czasu wolnego. Celem projektu jest wdrożenie działalności „wychowawców podwórkowych” na terenie gmin powiatu monieckiego.

Zakłada się, że głównymi realizatorami - „Lokalnymi Liderami Środowiskowymi” wyżej wymienionego projektu będą zarejestrowani w Powiatowym Urzędzie Pracy bezrobotni, absolwenci studiów wyższych o profilu pedagogicznym, resocjalizacyjnym, wychowania fizycznego lub innej specjalizacji, dającej możliwość rozwijania zainteresowań dzieci i młodzieży.

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!