e-Monki.pl    
katalog firm powiatu monieckiego

Archiwalne artykuły o Mońkach:

Gospodę otwarto hucznie


Kilka miesięcy wcześniej spłonęła wykonana z drewna i strzechy Karczma Bartla, ale właściciel posesji nie załamał się i 24 maja otworzył nowy obiekt, a mianowicie Gospodę Bartla.

Na otwarcie Gospody Bartla przybyły tłumy ludzi, w większości z Moniek. Chętnych do zobaczenia nowego obiektu zaskoczyła samego właściciela, który specjalnie na ten dzień zorganizował masę niespodzianek z nagrodami.

Niewątpliwie największą atrakcję dzieciom i rodzicom była bezpłatna przejażdżka bryczką dziecięcą i kucykiem, w nowej gospodzie można było obejrzeć kiermasz rękodzieła i twórczości ludowej oraz pamiątek związanych z Biebrzą, obejrzeć pokaz kulinarny szefa kuchni „klopsiki rybne”, stare i nowe motory, występ zespołu tanecznego Mikroklimat z Goniadza. Dużo chętnych zgłosiło się do zawodów wędkarskich, w których główną nagrodą był telewizor LCD marki Philips.

6 czerwca w Gospodzie Bartla odbędzie się oficjalna Biesiada Bartla, na której o godz. 19.00 wystąpi znany z telewizji kabaret „Koń Polski”.


   od początku

Fotograficzne relacje z największych monieckich imprez

Startuj z nami   |   Napisz do nas   |   Dodaj bezpłatne ogłoszenie   |   Bezpłatny katalog firm   |   Zareklamuj się u nas

logo
2003-2021 © Copyright by e-Monki.pl
Wykorzystanie zdjęć publikowanych w portalu www.e-Monki.pl wymaga zgody redakcji portalu!