Erasmus+
1 2 3 4 5

Uczniowie szkoły - Listy uczniów według roczników

Uczniowie szkoły w latach 1999-2000

I a

Wychowawca - p. Joanna Kisło
1. Anszczak Agnieszka
2. Biedrzycki Karol Piotr
3. Chojnowski Maciej
4. Dzięgielewski Marcin
5. Gawieńczyk Karol
6. Halicki Kamil
7. Jabłońska Magdalena
8. Jankowska Monika
9. Jankowski Piotr
10. Karwowska Eliza
11. Kęciek Bartosz Tomasz
12. Klim Adrian
13. Koda Łukasz
14. Kulikowska Marta
15. Moniuszko Rafał
16. Murza Katarzyna
17. Obuchowska Anna
18. Olechno Karolina
19. Rutkowska Anna
20. Rutkowska Monika
21. Siemionkowicz Emila
22. Śpiewak Karolina
23. Świerzbiński Kamil
24. Świsłocka Katarzyna
25. Turczyński Tomasz
26. Wojtkielewicz Paulina

I b

Wychowawca - p. Małgorzata Regucka
1. Balcerzak Adrian Hubert
2. Baworski Szczepan
3. Dworzańczyk Mateusz
4. Gołębiewska Joanna
5. Góralczyk Jacek
6. Jańczyło Łukasz
7. Karwacka Sylwia
8. Kobeszko Stanisław
9. Koda Beata
10. Kozłowski Kamil
11. Kuczyński Rafał
12. Kuć Ewelina
13. Kuźmieńko Agnieszka Izabela
14. Liberacka Izabela
15. Malinowska Diana
16. Masłowski Karol
17. Prawdzik Rafał
18. Prończuk Przemysław Damian
19. Przestrzelska Beata
20. Sieńko Emil
21. Szypcio Edyta
22. Świerzbińska Iwona
23. Wierzbicka Izabela
24. Wilczewski Grzegorz Kazimierz
25. Znaczko Emila

I c

Wychowawca - p. Krystyna Sauć
1. Butwiłowska Marta
2. Dankiw Dawid
3. Grabowski Michał
4. Jabłonowski Kamil
5. Januszewska Anna
6. Jaskowski Adam
7. Jóźwicka Anna
8. Karwowski Artur
9. Kondratiuk Natalia
10. Kulesza Małgorzata
11. Laskowski Adam
12. Niebrzydowski Łukasz
13. Pasiewicz Łukasz
14. Patalas Małgorzata
15. Rafałowski Jarosław
16. Rogalska Ewelina
17. Rutkowski Rafał
18. Rzepecka Sylwia
19. Sut Grzegorz
20. Szklanko Marta
21. Wiszowata Monika
22. Woryń Ewa
23. Woźniewski Mariusz

I d

Wychowawca - p. Barbara Sajkowska
1. Adasiewicz Joanna
2. Akacka Katarzyna
3. Akacki Łukasz
4. Cegłowska Ewa
5. Chaniewska Marzena
6. Chaniewski Andrzej
7. Dominiuk Rafał
8. Dierżanowska Katarzyna
9. Godlewska Agnieszka
10. Kalinowski Dariusz
11. Karwowska Elżbieta
12. Magnuszewski Zbigniew
13. Milewski Hubert
14. Moniuszko Karol
15. Okrasińska Beata
16. Olszyński Tomasz
17. Poduch Marcin
18. Popławska Barbara
19. Popławski Tomasz
20. Rafalowska Monika
21. Rudziński Łukasz
22. Szeszko Elżbieta Beata
23. Wojtach Adam
24. Ziemkiewicz Magdalena Elżbieta
25. Karpińska Zuzanna
26. Tuzińska Ewelina

I e

Wychowawca - p. Aneta Kulikowska
1. Amonowicz Kamil
2. Andraka Paweł Józef
3. Bielski Krzysztof
4. Grądzka Beata
5. Grygiełko Agnieszka
6. Klepadło Artur
7. Klim Mariusz
8. Konopka Katarzyna
9. Kowalewska Marta
10. Kuc Krzysztof
11. Kulikowski Łukasz
12. Lazer Katarzyna
13. Magnuszewski Łukasz
14. Milewska Anna
15. Mroczko Piotr
16. Okulska Dorota
17. Pruszyński Andrzej
18. Radziszewska Beata
19. Rawa Karolina Anna
20. Romanowicz Paulina
21. Rudziński Błażej
22. Siemionkowicz Dawid
23. Skutnik Piotr
24. Skwarko Przemysław
25. Sokołowska Katarzyna

I f

Wychowawca - p. Alicja Chojnowska
1. Adamczuk Ewa
2. Bagiński Sławomir
3. Bruszewski Marek Maciej
4. Buńkowski Mariusz
5. Czerech Marzena Elżbieta
6. Grycio Katarzyna
7. Horoszko Paweł
8. Hryniewicki Marek
9. Koda Katarzyna
10. Kuczyńska Barbara
11. Kuczyńska Iwona
12. Krzywosz Natalia Anna
13. Magnuszewska Emilia
14. Magnuszewski Robert
15. Marciszewski Sławomir
16. Minkiewicz Marta
17. Nowel Łukasz
18. Rafałowski Rafał
19. Surowski Łukasz
20. Tępińska Jolanta
21. Tuszyński Sebastian
22. Wojtach Andrzej
23. Zalewska Iwona
24. Zubrzycki Piotr Michał

I g

Wychowawca - p. Janusz Kunicki
1. Bagiński Łukasz
2. Chwiećko Przemysław
3. Ciborowska Elżbieta
4. Dębkowski Mariusz
5. Gudel Kamil
6. Kruk Marta
7. Kulesza Przemysław
8. Łaniewska Beata
9. Malinowski Wojciech
10. Mikiewicz Beata
11. Olszewski Paweł
12. Pezowicz Justyna
13. Radzajewska Jolanta
14. Radzajewski Zbigniew
15. Rogalski Piotr
16. Rutkowska Izabela
17. Snarski Łukasz
18. Supiński Andrzej
19. Trybułowska Paulina
20. Wrutniak Marcin
21. Zajkowski Łukasz

I h

Wychowawca - p. Urszula Wójcikowska
1. Bielski Piotr
2. Czajkowski Dariusz
3. Gawędzka Elżbieta
4. Gawędzki Michał
5. Hapoń Łukasz
6. Jabłonowska Justyna
7. Jabłonowska Marzena
8. Kruczkowski Rafał
9. Milewski Paweł
10. Rybaczek Konrad
11. Rybaczek Roksana
12. Skarżyński Grzegorz
13. Skutnik Katarzyna
14. Snopko Martyna
15. Sobolewska Marta
16. Szeszko Łukasz
17. Torebko Zbigniew
18. Turczyński Marek
19. Wilczko Marta
20. Wojtach Emilia

I i

Wychowawca - p. Elżbieta Abramowicz
1. Glencer Emil
2. Grochowska Ewa
3. Grochowska Renata
4. Hryniewicki Tomasz
5. Januszewski Bogdan
6. Kotuk Jarosław
7. Kulikowska Anna
8. Lejtkowski Robert
9. Łapińska Mariola
10. Markowska Kamila
11. Mieczykowska Anna
12. Olechno Anna
13. Pukszta Marek
14. Rafałko Szczepan
15. Sawicka Joanna
16. Stankiewicz Michał
17. Szypulska Urszula
18. Trybułowski Roman
19. Wieliczko Grzegorz
20. Wiśniewski Kamil
21. Zalewski Mirosław
22. Zastocki Karol

I j

Wychowawca - p. Teresa Turczyńska
1. Buńkowska Izabela
2. Chojnowskia Rafał
3. Dec Sylwia
4. Dziuba Wioletta
5. Gruczek Izabela
6. Karpińska Aniela
7. Kmita Piotr
8. Krzywosz Kamil
9. Laskowska Ewelina
10. Lasota Przemysław
11. Lenczewska Anna
12. Lewkowski Marcin
13. Malinowska Karolina
14. Nieciecki Kamil
15. Orzechowski Piotr
16. Oszczapińska Anna
17. Radzajewski Kamil
18. Romanowicz Kamil
19. Rybaczek Katarzyna
20. Skutnik Paulina
21. Skwarko Rafał
22. Tekień Sylwia
23. Wojtach Łukasz
24. Wysocki Marek
25. Zabielska Żaneta

I k

Wychowawca - p. Małgorzata Dmitruk
1. Andrelczyk Adrian
2. Bajkowska Eliza
3. Dębkowska Katarzyna
4. Głuszyńska Magdalena
5. Grygorczyk Paweł
6. Jankowski Ireneusz Piotr
7. Januszczyk Adam
8. Kawałko Ewa
9. Kłos Sylwia
10. Kotyński Mariusz
11. Kordala Przemysław
12. Kostro Adam
13. Kuc Paweł
14. Kuczyński Karol
15. Laser Anna
16. Lejtkowska Marta
17. Łosiewicz Anna
18. Paniczko Mariusz
19. Purta Anna
20. Siemionko Anna
21. Truszkowski Michał
22. Węgrowska Marta

Uczniowie szkoły w latach 2000-2001

I a

Wychowawca - p. Anna Rybicka
1. Bankiewicz Bogusław
2. Bujnarowska Marzena
3. Czajkowski Jacek
4. Dmitruk Paweł
5. Dudziński Dariusz
6. Godlewski Daniel Paweł
7. Jarocka Agnieszka
8. Jaworowska Anna
9. Karwowska Monika
10. Koda Karol
11. Koleśnik Aleksandra Ewa
12. Kożuszko Anna
13. Kruczkowska Ewa
14. Kruczkowski Karol
15. Kruk Agnieszka
16. Łabanowska Katarzyna
17. Łabanowska Monika
18. Łaniewska Edyta
19. Małanowski Przemysław
20. Mikiewicz Edyta
21. Radzajewska Monika
22. Radzajewski Daniel Dariusz
23. Rutkowski Andrzej
24. Skutnik Marcin
25. Toczydłowska Katarzyna
26. Ziemkiewicz Rafał
27. Ciborowski Patryk

I b

Wychowawca - p. Małgorzata Regucka
1. Adamczyk Tomasz
2. Choma Anna
3. Czajkowska Paulina
4. Dziekońska Joanna
5. Grygo Krzysztof
6. Jabłonowski Mariusz
7. Januszkiewicz Wojciech
8. Kapica Wojciech
9. Kulesza Dariusz
10. Łaniewska Sylwia
11. Łaszcz Wojciech
12. Mikiewicz Łukasz
13. Paszko Justyna
14. Rutkowski Tomasz
15. Sak Sebastian
16. Sienkiewicz Szczepan
17. Snarski Krzysztof
18. Świderska Joanna
19. Świerzbińska Ewa
20. Torebko Izabela
21. Truszkowska Katarzyna
22. Tylenda Kamila
23. Tyszkiewicz Ewelina
24. Wróblewski Kamil
25. Wysocki Paweł
26. Zajko Justyna
27. Zalewska Ewelina

I c

Wychowawca - p. Krzysztof Dębkowski
1. Balcerzak Kamil
2. Bogdan Monika
3. Boufał Agnieszka
4. Bujno Dawid
5. Butwiłowski Paweł
6. Dąbrowski Robert
7. Dudko Agnieszka
8. Dworakowska Emilia
9. Dziekoński Krzysztof
10. Guzel Agnieszka
11. Iwanicki Łukasz
12. Iwanicki Tomasz
13. Jabłoński Rafał
14. Jankowski Krzysztof
15. Januszewski Artur
16. Jarosz Bartłomiej Krzysztof
17. Jóźwicka Ewa
18. Karejwo Anna
19. Kochanowski Adam
20. Lenda Karolina
21. Malinowska Joanna
22. Moniuszko Beata
23. Moniuszko Michał
24. Paniczko Małgorzata
25. Polińska Agnieszka
26. Rutkowska Marta
27. Wiszowata Anna
28. Wojtach Iwona

I d

Wychowawca - p. Eugeniusz Wojtkielewicz
1. Bajko Wojciech
2. Bajkowski Krzysztof
3. Bogdan Kamil
4. Baworski Sebastian
5. Chmielewska Monika
6. Czajkowska Paulina
7. Czerep Izabela Barbara
8. Jarocki Adrian
9. Klim Kamil
10. Kobrzyniecki Bartosz
11. Korecka Katarzyna
12. Kotuk Łukasz
13. Kowalewska Ewelina
14. Kuczewska Małgorzata
15. Muklewicz Daniel
16. Nikołajewa Katarzyna
17. Nowicka Emilia
18. Olszyńska Patrycja
19. Orzelski Eryk
20. Skutnik Łukasz
21. Sołowiej Paulina
22. Świerzbińska Paulina
23. Tekień Krzysztof
24. Tur Adrian
25. Węgrzynowicz Adam
26. Węgrzynowicz Weronika
27. Zalewska Agnieszka

I e

Wychowawca - p. Anna Perkowska
1. Daniszewski Kamil
2. Dębowski Damian
3. Dąbrowska Marlena
4. Grygo Adam
5. Jabłońska Aneta
6. Jankowski Artur Norbert
7. Jeleniewski Adam
8. Klepacki Dawid
9. Klepadło Magdalena
10. Lisiewicz Kamila Katarzyna
11. Litman Anna
12. Maciorowski Andrzej
13. Makarewicz Aneta
14. Malinowski Artur
15. Mogilnicka Paulina
16. Moniuszko Elwira
17. Moniuszko Ewelina
18. Ołdziejewski Zbigniew
19. Ożlański Kamil
20. Radomski Krzysztof
21. Sadkowski Kamil
22. Snarski Kamil
23. Szymańska Iwona
24. Witkowski Krzysztof
25. Wojciechowska Monika
26. Sieńko Jakub

I f

Wychowawca - p. Marzena Palecka
1. Buzun Łukasz
2. Chojnowska Ewa
3. Chojnowska Joanna
4. Grzegorczyk Monika
5. Jezierewski Daniel
6. Kuc Zbigniew
7. Mieczykowski Krzysztof
8. Olechno Błażej
9. Olszyńska Iwona
10. Paniczko Adam
11. Potocki Rafał
12. Rafałko Kamila Katarzyna
13. Rakowicz Tomasz
14. Skarżyńska Iwona
15. Sobolewska Izabela
16. Sosnowski Kamil
17. Szyszko Ewelina
18. Tekień Izabela Zofia
19. Truszkowska Joanna
20. Turczyński Adam
21. Waszczyńska Anna
22. Wikarski Marcin
23. Wołodźko Michał
24. Zawalich Anna
25. Żołnieżewicz Aneta

I g

Wychowawca - p. Jarosław Kulikowski
1. Bieniasz Michał
2. Borkowski Patryk
3. Fiediukiewicz Izabela
4. Gieńko Marcin
5. Grygorczyk Ewelina
6. Janowicz Edyta
7. Kakareko Marzena
8. Karpiński Szczepan
9. Kalata Magdalena
10. Kosakowska Żaneta
11. Kowalewski Mariusz
12. Kozłowski Damian
13. Kulikowski Łukasz
14. Kuźmienko Joanna
15. Łabędzka Julita
16. Łukowski Łukasz
17. Michaluk Krzysztof
18. Oleńska Luiza
19. Osmólska Justyna
20. Pawelski Artur
21. Rafałowska Justyna Wiktoria
22. Skutnik Mariusz
23. Sokołowski Paweł
24. Tekień Piotr
25. Wierzbicka Iwona
26. Wilamowski Łukasz

I h

Wychowawca - p. Dariusz Grabowski
1. Bogdan Wojciech
2. Czajkowski Łukasz
3. Dembowska Katarzyna
4. Grabowski Paweł
5. Januszewski Paweł
6. Karpiński Rafał
7. Kruk Emil
8. Kuczyński Tomasz
9. Magnuszewski Michał
10. Okulska Edyta
11. Olechno Paweł
12. Paniczko Marta
13. Puciłowska Marta
14. Rutkowska Dorota
15. Rutkowski Kamil
16. Siuchno Marcin
17. Stankiewicz Michał
18. Stanul Justyna
19. Surowski Przemysław
20. Tabor Ewa
21. Wojtach Iwona
22. Woryń Elżbieta
23. Wroczyński Damian
24. Zarek Emilia Justyna

I i

Wychowawca - p. Aldona Karwowska
1. Bakun Marcin
2. Biedrzycki Błażej Antoni
3. Buńkowski Tomasz
4. Bykowski Tomasz
5. Cimoch Aneta Marta
6. Filipek Kamil
7. Grygo Anna
8. Grygorczyk Rafał
9. Grygorczyk Sylwia
10. Kalinowska Joanna
11. Koda Marcin
12. Koda Marzena
13. Korniluk Ewa
14. Kuczewski Jacek
15. Lewkowski Michał
16. Liberacki Paweł
17. Miszczuk Anna
18. Mnich Wojciech
19. Orlecka Aneta
20. Prokop Kamil
21. Roszko Jacek
22. Sokołowska Ewelina
23. Stanisławczyk Sylwia
24. Szklanko Urszula
25. Woźniewska Martyna

I j

Wychowawca - p. Joanna Hinz
1. Bernat Dawid
2. Dworakowski Karol
3. Filipkowska Alicja
4. Głażewski Dawid
5. Gołębiewska Justyna
6. Gołębiewska Renata
7. Grzybowska Marta
8. Jabłoński Łukasz
9. Jakubowski Dawid
10. Kakareko Mateusz
11. Klim Marta
12. Kostro Martyna
13. Lisiewicz Eliza
14. Łobacz Ewelina
15. Pawelski Mariusz
16. Piwkowski Arkadiusz
17. Popławski Mateusz
18. Popławski Piotr
19. Rafałko Edyta
20. Skwarko Wojciech
21. Szypulska Paulina
22. Tołczyk Małgorzata
23. Turczyński Paweł
24. Wojtkielewicz Monika

I k

Wychowawca - p. Agnieszka Pisanko - Borowik
1. Adamczyk Tomasz
2. Bielski Tomasz
3. Buńkowski Artur
4. Buńkowski Mateusz
5. Chojnowski Łukasz
6. Chrzanowska Justyna
7. Dąbrowska Katarzyna
8. Gołębiewska Edyta
9. Gołębiewski Krzysztof
10. Grygo Szymon
11. Kalinowski Paweł
12. Klepadło Adam
13. Kuczyńska Magdalena
14. Łaniewska Katarzyna
15. Maciukiewicz Edyta
16. Magnuszewski Arkadiusz
17. Malinowska Monika
18. Moniuszko Emilia
19. Mroczkowska Aneta
20. Pietroszewski Paweł Radosław
21. Rutkowski Daniel Radosław
22. Siemonko Beata
23. Siemionkowicz Fabian
24. Sokołowska Katarzyna
25. Szeszko Katarzyna
26. Zastocka Agnieszka

I l

Wychowawca - p. Przemysław Borowik
1. Bajkowski Karol Andrzej
2. Bielawiec Piotr
3. Falkowska Marzena
4. Glińska Emilia
5. Grochowska Kinga Patrycja
6. Jabłoński Ireneusz Jacek
7. Kruszka Marlyna Luiza
8. Krzywosz Marek
9. Kuczyński Kamil
10. Kulesza Bartosz
11. Kulikowski Sebastian
12. Magnuszewska Joanna
13. Michniewicz Ewelina
14. Młodzianowski Sebastian
15. Narewska Edyta
16. Nowik Urszula
17. Oksztulski Marcin
18. Oszczapiński Kamil
19. Połonowski Marcin
20. Prokop Anna
21. Sajkowska Dorota
22. Szach Jakub Krzysztof
23. Szymczyk Dawid
24. Worona Magdalena
25. Worosz Rafał
26. Zabielska Agnieszka

Uczniowie szkoły w latach 2001-2002

I a

Wychowawca - p. Irena Gulewicz
1. Bankiewicz Alicja
2. Dzieszuta Agata
3. Grom Sebastian
4. Gromko Marcin
5. Jarocka Ilona
6. Jasiński Adam
7. Karwowski Andrzej
8. Karwowski Grzegorz
9. Karwowski Michał
10. Kruk Andrzej
11. Kulesza Barbara
12. Kulesza Konrad
13. Kulowska Marzena
14. Latos Wioleta
15. Orlecka Izabela
16. Pieńczykowska Ilona
17. Postek Anna
18. Sadowski Adam
19. Snarski Damian
20. Sobolewski Marcin
21. Szarkowska Katarzyna
22. Szydłowski Kamil
23. Szymański Maciej
24. Szypulska Ewelina
25. Twarkowski Daniel
26. Walesieniuk Rafał
27. Wojtach Marzena
28. Wołodźko Michał
29. Zambrzycki Michał

I b

Wychowawca - p. Elżbieta Grygo
1. Anszczak Artur
2. Bajkowska Julia
3. Bobek Ewelina
4. Burzyński Artur
5. Cutter Anna
6. Dankiw Kamil
7. Glinko Łukasz
8. Grądzki Karol
9. Jabłońska Justyna
10. Jamiołkowski Mateusz
11. Jankowski Karol
12. Januszewska Joanna
13. Kitlas Jolanta
14. Klisz Sylwia
15. Kordala Marzena
16. Kraszewska Agnieszka
17. Kulikowska Ewelina
18. Kulikowska Paulina
19. Lenkiewicz Karol
20. Lenkiewicz Karolina
21. Modzelewski Kamil
22. Możejko Piotr
23. Niedziołko Aneta
24. Nielipiński Mateusz
25. Pawluk Monika
26. Radomski Piotr
27. Rawa Łukasz
28. Romanowska Natalia
29. Sak Izabela
30. Zyskowska Agnieszka

I c

Wychowawca - p. Lidia Kraszewska
1. Bagiński Dariusz
2. Czaplicka Sylwia
3. Gadomska Angelika
4. Golecka Sylwia
5. Góralczyk Marek
6. Grądzki Mariusz
7. Janczyło Małgorzata
8. Januszewski Michał
9. Karwowska Anna
10. Karwowski Hubert
11. Kochański Kamil
12. Konopka Krzysztof
13. Kuc Katarzyna Martyna
14. Kuczyńska Renata
15. Kuklo Marcin
16. Lachowski Łukasz
17. Łagodzki Marcin
18. Maciorowska Karolina
19. Maciukiewicz Iwona
20. Milewska Samanta
21. Milewski Robert
22. Mocarska Agnieszka Urszula
23. Mroczka Agnieszka
24. Przekop Kornelia
25. Rutkowski Krzysztof Kamil
26. Sawicka Anna
27. Siemionkowicz Dawid
28. Sokołowski Łukasz
29. Sztachelska Marta
30. Wróbel Anna

I d

Wychowawca - p. Mariusz Wysocki
1. Adasiewicz Stanisław
2. Bajkowska Justyna
3. Baranowska Anna
4. Ciborowska Urszula
5. Dworakowska Aneta
6. Głodź Anna
7. Gusiewska Marta - Wioletta
8. Jarocki Łukasz
9. Kalinowski Michał
10. Kasińska Paula - Tamara
11. Klepadło Justyna
12. Klepadło Monika
13. Kuć Agnieszka
14. Kułak Paulina
15. Laudzińska Sylwia
16. Milewski Błażej
17. Mocarski Artur
18. Olszyński Sylwester
19. Pawłowski Juliusz
20. Radomski Paweł
21. Rafałko Marek
22. Rojek Wioleta
23. Snarski Paweł
24. Tuzińska Martyna
25. Wilamowska Karolina
26. Wilamowska Marzena
27. Wiśniewski Paweł
28. Zabielski Łukasz
29. Ziemkiewicz Agnieszka

I e

Wychowawca - p. Zbigniew Stypułkowski
1. Chojnowska Monika
2. Dudziński Dariusz
3. Dudziński Robert
4. Iwanicka Wioleta
5. Jarocki Mariusz
6. Jeleniewski Paweł
7. Jaświg Beata
8. Jóźwicka Katarzyna
9. Kizelbach Ewa Paula
10. Kobrzyniecki Tomasz
11. Kotuk Adrian
12. Kotyńska Anna
13. Kruczkowska Ewelina Agnieszka
14. Kuc Małgorzata
15. Łosiewicz Magdalena
16. Mazur Edyta
17. Nowicki Łukasz
18. Potocka Aneta
19. Romanowicz Łukasz
20. Sadowska Marlena
21. Siemionko Anna
22. Siemionko Justyna
23. Snarska Magdalena
24. Szeszko Adam
25. Toczydłowski Marek
26. Trykoszko Przemysław Marek
27. Wroceński Michał

I f

Wychowawca - p. Aldona Tynecka
1. Amonowicz Ewelina
2. Brzozowska Agata Mariola
3. Buńkowska Iwona
4. Buńkowska Paulina
5. Dębowski Adam
6. Dziuba Ewelina
7. Firs Jacek
8. Janowska Beata
9. Kalinowski Kamil
10. Karniej Katarzyna
11. Klepacki Łukasz
12. Koda Joanna
13. Kuczyński Mateusz
14. Lewkowska Elżbieta
15. Mikucka Edyta
16. Lisiewicz Kinga
17. Mroczko Paweł
18. Oszczapiński Mateusz
19. Pasiewicz Tomasz
20. Paszko Robert
21. Purta Przemysław
22. Rawa Karol
23. Rzemieniecki Wojciech
24. Siuchno Marta
25. Sokołowska Sylwia
26. Szydłowska Paulina
27. Świętochowski Paweł
28. Tekień Beata
29. Wasilewska Urszula

I g

Wychowawca - p. Bogdan Sierba
1. Andraka Maciej
2. Biedrzycka Dorota
3. Bielski Jakub
4. Borkowska Anna
5. Bubnowska Ewa
6. Fiedziukiewicz karolina
7. Grodzińska Adrian
8. Grądzki Robert
9. Gudel Dariusz
10. Jabłoński Krzysztof
11. Jezierewska Dorota
12. Jeznach Wojciech
13. Kmit Julia kalina
14. Kozub Kamil
15. Kuczyńska Paulina Edyta
16. Kulesza Kamil
17. Mielniczuk Monika
18. Niemyjski Piotr
19. Nikołajów Karolina Justyna
20. Osmólski Grzegorz
21. Rutkowski Piotr
22. Snarska Emilia
23. Studniarek Łukasz
24. Tekień Edyta
25. Trajgiel Kamil
26. Wasilewska Kamila
27. Wasilewska Katarzyna Barbara
28. Wojtach Robert
29. Woźniak Błażej
30. Zyskowska Edyta

I h

Wychowawca - p. Marzena Kęciek
1. Bakun Joanna
2. Chojnowski Radosław
3. Dębowska Agnieszka
4. Dziekońska Marzena
5. Grzegorczyk Izabela
6. Hryniewicka Krystyna
7. Kruczkowski Adam
8. Krzyżanowska Agnieszka
9. Krzyżanowski Marcin
10. Kuklo Justyna
11. Kulesza Jadwiga
12. Łaniewska Ewelina
13. Łaniewski Piotr
14. Magnuszewska Edyta
15. Mnich Maciej
16. Olszewska Marta
17. Olszewski Robert
18. Purta Zbigniew
19. Sienkiewicz Artur
20. Snarska Martyna
21. Szmittko Krystian
22. Wasilewska Joanna
23. Waszkiewicz Malwina
24. Wierciszewski Robert
25. Wojtach Joanna
26. Worosz Ewelina
27. Zajkowska Iwona
28. Zalewski Krzysztof Cezary
29. Zalewski Wojciech

I i

Wychowawca - p. Marianna Wojtkielewicz
1. Adasiewicz Emilia
2. Bach Krzysztof
3. Bajkowska Małgorzata
4. Baworska Ewa
5. Buzun Grzegorz
6. Chojnowski Paweł
7. Chwatko Agnieszka
8. Danowska Aneta
9. Dzięgielewska Urszula
10. Kęciek Arkadiusz
11. Klepacki Łukasz
12. Klim Paulina
13. Krzywosz Sylwester
14. Lewkowski Tomasz
15. Łabanowski Marcin
16. Malinowski Zbigniew
17. Okrasiński Paweł
18. Olechno Monika
19. Olszyński Marcin
20. Poduch Joanna
21. Rybak Sebastian
22. Siemionko Paulina
23. Snopko Karol
24. Stypułkowski Marcin
25. Sztabkowska Katarzyna
26. Sztabkowska Martyna
27. Świerzbińska Anita
28. Tyszkiewicz Damian
29. Woźniel Kinga
30. Zalewski Paweł

I j

Wychowawca - p. Danuta Siemionkowicz
1. Dzierżanowski Mariusz
2. Gawryło Karol
3. Gołębiewska Katarzyna
4. Hryniewicki Jacek
5. Hujda Ewelina
6. Hujda Karol
7. Januszewski Artur
8. Januszkiewicz Sylwia
9. Kakareko Klaudia
10. Kmita Rafał
11. Krzos Joanna
12. Kuźmienko Paulina
13. Linko Jaonna
14. Mariański Tomasz
15. Omielan Marcin
16. Pilichiewicz Paweł
17. Popowska Justyna
18. Popowski Tomasz
19. Purta Marcin
20. Rafałko Łukasz
21. Rogińska Anna
22. Rutkowska Anna
23. Sadowski Michał
24. Smaługa Urszula
25. Szuba Dagmara
26. Wałuszko Joanna
27. Wysocka Magdalena

Uczniowie szkoły w latach 2002-2003

I a

Wychowawca - p. Joanna Kisło
1. Bajkowska Katarzyna
2. Bujnarowski łukasz
3. Chojnowska Katarzyna
4. Dąbrowska Eliza
5. Gudel Urszula
6. Kasińska Aneta
7. Klicki Kamil
8. Koda Ilona
9. Kuklińska Agnieszka
10. Laser Paweł
11. Laudzińska Iwona
12. Oszczapińska Beata
13. Piekarska Małgorzata
14. Pisanko Mariusz
15. Popławski Paweł
16. Prokop Wojciech
17. Radomska Anna
18. Sajkowski Dawid
19. Supiński Rafał
20. Szeszko Adam
21. Szorc Agnieszka
22. Szorc Cezary
23. Szydłowski Tomasz
24. Śliwiński Damian
25. Świętochowski Konrad
26. Tynecki Piotr
27. Wójcikowska Katarzyna
28. Żuk Rafał
29. Żukowski Krzysztof

I b

Wychowawca - p. Grzegorz Kuc
1. Bajkowska Paulina
2. Bajkowski Marcin Łukasz
3. Głódź Paulina
4. Godlewski Paweł
5. Grom Mateusz
6. Kamiński Paweł
7. Kapica Piotr
8. Karwowski Marek
9. Krupsiński Mateusz
10. Kuklińska Sylwia
11. Kuźmicz Paulina
12. Lenczewska Iwona
13. Maciorowska Katarzyna
14. Malinowski Mariusz
15. Odyjewski Michał
16. Oleńska Diana
17. Omielan Katarzyna
18. Ożlańska Paulina Agnieszka
19. Rożko Kamil
20. Rutkowski Michał
21. Sieńko Magdalena
22. Stachurski Michał
23. Szymaniak Karol
24. Śpiewak Katarzyna
25. Trybułowski Dawid
26. Witkowski Kamil Łukasz
27. Wojtkielewicz Jakub
28. Wróbel Maciej Paweł
29. Zabielska Martyna
30. Zalewska Ewelina

I c

Wychowawca - p. Krystyna Sauć
1. Bezubiuk Marta
2. Bocian Artur
3. Choma Beata
4. Ciecierski Łukasz
5. Draheim Dawid
6. Gołębiewski Krzysztof
7. Grądzki Łukasz
8. Grobelny Daniel
9. Jarosz Ewelina
10. Jeznach Piotr
11. Jeznach Wiktoria
12. Kisło Agnieszka
13. Kochanowska Paulina
14. Kotowska Julita
15. Kotuk Aleksandra
16. Kowalewska Emilia
17. Kuć Paweł
18. Łazarewicz Sylwia
19. Matel Kamil
20. Misiewicz Agata
21. Piech Karol
22. Rybaczek Łukasz
23. Rynkiewicz Rafał
24. Skutnik Karol
25. Skutnik Urszula
26. Stypułkowska Agnieszka
27. Tekień Mariusz
28. Torebko Piotr
29. Tur Kamil
30. Wiszowaty Wojciech

I d

Wychowawca - p. Barbara Sajkowska
1. Andrelczyk Artur
2. Aponowicz Izabela
3. Bagiński Michał
4. Den Ewelina
5. Dworakowski Łukasz
6. Dziekońska Urszula
7. Glencer Monika
8. Godlewski Łukasz
9. Hryniewicki Bartłomiej
10. Jakubowska Magdalena
11. Karwel Krzysztof
12. Kawałko Edyta
13. Koda Paweł
14. Kuczyńska Magdalena
15. Marcinkiewicz Mateusz
16. Muklewicz Izabela
17. Namojlik Joanna
18. Nowak Mariusz Krzysztof
19. Olszyński Mariusz Jan
20. Pawłowski Daniel
21. Puchalska Marta
22. Rożko Piotr
23. Sadowski Paweł
24. Skibicka Urszula
25. Snarska Urszula
26. Sokołowska Wioleta
27. Surowski Piotr
28. Sutowski Konrad
29. Wilamowski Łukasz
30. Żmiejko Sylwia

I e

Wychowawca - p. Michał Jaworowski
1. Amonowicz Łukasz
2. Bajkowski Michał
3. Dębowska Paulina
4. Dziekońska Diana
5. Jabłoński Paweł
6. Jarocki Mateusz
7. Karna Joanna
8. Kisło Rafał
9. Kochanowski Paweł
10. Kotuk Marcin
11. Kruk Marta
12. Krukowski Łukasz
13. Lewandowski Przemysław
14. Łaszcz Anna
15. Milewski Karol
16. Olszewska Agnieszka
17. Radzejewska Marta
18. Rafałko Joanna
19. Rutkowski Piotr
20. Rutkowska Beata
21. Sadowska Agnieszka
22. Słowikowska Anna
23. Stanisławczyk Paweł
24. Stankiewicz Edyta
25. Strzeszewska Sylwia
26. Wasilewska Agnieszka
27. Zastocka Katarzyna

I f

Wychowawca - p. Alicja Chojnowska
1. Adasiewicz Magdalena
2. Chwatko Paweł
3. Czajkowski Paweł
4. Dziuba Zbigniew Maciej
5. Gorlo Krzysztof
6. Hryniewicki Paweł
7. Jarocka Anna
8. Jarocki Paweł
9. Karwacka Emilia
10. Kostro Magdalena
11. Krzywosz Urszula
12. Magnuszewska Magdalena
13. Malinowski Piotr
14. Mikiewicz Paweł
15. Mróz Joanna Barbara
16. Nieciecka Natalia
17. Niemotko Eliza
18. Okrasiński Rafał
19. Olechno Adam
20. Olechno Karol
21. Olszyńska Sandra
22. Pieńczykowska Magdalena
23. Pieńczykowski Michał
24. Szlaga Ewelina
25. Wasilewski Jakub
26. Wojtach Anna
27. Wojtach Małgorzata
28. Zdunek Adrian

I g

Wychowawca - p. Janusz Kunicki
1. Adamski Kamil
2. Adasiewicz Adam
3. Bagińska Ewelina
4. Bogdan Beata
5. Chrzanowski Łukasz
6. Ciborowska Agnieszka
7. Ciborowska Aneta
8. Jabłońska Magdalena
9. Kulesza Urszula
10. Łaniewski Łukasz
11. Matan Magda
12. Matwiejczyk Krystian Wojciech
13. Michaluk Radosław
14. Michniewicz Damian
15. Mikiewicz Karol
16. Mikiewicz Monika
17. Mikiewicz paulina
18. Nieradko Izabela
19. Olszewski Szymon
20. Olszewski Tomasz
21. Prewandowski Adrian Cezary
22. Rogińska Marzena
23. Sienkiewicz Łukasz
24. Trybułowski Mateusz
25. Wiszowata Marta
26. Wiszowaty Andrzej

I h

Wychowawca - p. Urszula Wójcikowska
1. Brolek Adam
2. Burzyńska Małgorzata
3. Cybulko Tomasz Paweł
4. Grygo Szczepan Robert
5. Guziel Krzysztof
6. Klepadło Łukasz
7. Konopko Anna
8. Krekora Martyna
9. Kruk Dawid
10. Kuczyńska Paulina
11. Kulikowski Piotr
12. Laskowska Marta
13. Macewicz Kamil
14. Magnuszewski Karol
15. Markowska Ewa
16. Mitroszewska Małgorzata
17. Moniuszko Karol
18. Mozolewski Artur
19. Mozolewski Marcin
20. Pezowicz Agnieszka
21. Purta Ewa
22. Purta Piotr
23. Purta Tomasz
24. Rudziński Paweł
25. Szypcio Urszula
26. Świętochowski Damian
27. Twardowska Sylwia
28. Wójcik Kinga
29. Wroceński Maciej
30. Zalewska Katarzyna

I i

Wychowawca - p. Elżbieta Abramowicz
1. Bajkowska Paulina
2. Borzymowski Łukasz
3. Czajkowski Piotr
4. Dzieszuta Andrzej
5. Dzieszuta Piotr
6. Gołębiewski Mariusz
7. Grabowska paulina
8. Iwanicka Dorota
9. Jabłońska Justyna
10. Karpińska Aneta
11. Klepacki Marcin
12. Kuprel Ewelina
13. Łapiński Przemysław
14. Małanowska Anna Marianna
15. Ołdakowski Robert
16. Paniczko Andrzej
17. Paniczko Barbara
18. Rafałko Karol
19. Rogalski Wojciech
20. Sak Bogumiła
21. Snarska Edyta
22. Sobolewska Patrycja
23. Twarkowska Monika
24. Zastocki Daniel
25. Zyskowski Łukasz

I j

Wychowawca - p. Teresa Turczyńska
1. Bielska Anna
2. Daniszewska Paulina
3. Danowska Anna
4. Dąbrowska Katarzyna
5. Gawędzka Katarzyna
6. Grom Wioleta
7. Gryc Damian
8. Jabłońska Paulina
9. Jabłoński Piotr
10. Jarosz Małgorzata
11. Jaskowski Artur
12. Jezierewski Piotr
13. Laskowski Tomasz
14. Łapiński Krzysztof
15. Pawelski Przemysław
16. Pieńczykowski Rafał
17. Pisanko Bartłomiej
18. Postek Beata
19. Sawicki Adam jakub
20. Skarżyńska Anna
21. Snarska Aneta
22. Sobolewski Tomasz
23. Staworko Adam
24. Szydłowska Marlena
25. Szymczyk Wojciech
26. Tekień Tomasz
27. Trybułowska Katarzyna
28. Wisniewski Piotr
29. Zieliński Tomasz

Uczniowie szkoły w latach 2003-2004

I a

Wychowawca - p. Agnieszka Pisanko - Borowik
1. Aponowicz Mateusz
2. Bajkowski Dominik
3. Bogdańska Ewelina
4. Chojnowski Łukasz
5. Cimoch Tomasz
6. Dembowska Małgorzata Anna
7. Dzięgielewski Adam
8. Gajda Marek
9. Jabłońska Iwona
10. Kotuk Izabela
11. Kulesza Ewelina
12. Laskowska Urszula
13. Lejtkowski Karol
14. Łatacz Ewa
15. Malinowska Sylwia
16. Mróz Patryk Ryszard
17. Narewska Urszula
18. Olejniczak Joanna
19. Pawłowski Daniel
20. Rutkowska Sylwia
21. Rutkowski Mateusz
22. Skutnik Krzysztof
23. Sokołowska Beata
24. Stanisławczyk Wioleta
25. Szafrański Adrian
26. Szeszko Adam
27. Szymczyk Wojciech
28. Tekień Katarzyna

I b

Wychowawca - p. Elżbieta Kunicka
1. Baranowska Katarzyna
2. Bezubiuk Mateusz
3. Bojarzyński Łukasz
4. Chmielewski Łukasz Karol
5. Daniłowski Marcin
6. Dudzińska Agnieszka
7. Dworakowska Paulina
8. Grądzki Paweł
9. Hurko Aleksander
10. Klepadło Karol
11. Klimuszko Konrad
12. Kraszewska Julita
13. Kuprel Rafał
14. Łapicz Patrycja
15. Mazur Monika
16. Możejko Mariusz
17. Muklewicz Katarzyna
18. Nowik Joanna
19. Olechno Mateusz
20. Oszczapińska Ewelina
21. Poduch Dorota
22. Rynkiewicz Michał
23. Sadowska Żaneta Krystyna
24. Siemaszko Sylwia Edyta
25. Średnicki Michał
26. Wasilewska Ewelina
27. Wroceński Marcin
28. Ziemkiewicz Łukasz

I c

Wychowawca - p. Małgorzata Dmitruk
1. Amonowicz Wioleta
2. Bajkowski Karol
3. Bibińska Diana
4. Blaszko Izabela
5. Boufał Karolina
6. Filipkowska Marta
7. Filipkowski Jacek
8. Frankowska Diana Anna
9. Grabowski Dawid
10. Halicki Paweł
11. Kęciek Sebastian Dominik
12. Kruk Milena
13. Kuczewska Joanna
14. Kuprel Agnieszka
15. Kurban Anna
16. Męczkowski Marcin Jan
17. Mroczko Marcin
18. Olechno Ewelina
19. Pacewicz Adam
20. Piasecki Mateusz Łukasz
21. Rafałko Ewelina
22. Sajkowski Konrad
23. Sobotko Błażej
24. Sztabkowski Krzysztof
25. Wiszowata Ewa
26. Woźniak Bartosz
27. Woźniel Paweł
28. Żmijkowska Aneta

I d

Wychowawca - p. Dariusz Grabowski
1. Bobrowicz Karolina
2. Burzyńska Klaudia Karolina
3. Cutter Przemysław
4. Dębowski Mariusz
5. Gieńko Mariusz
6. Grzegorczyk Sylwia
7. Grzybowski Radosław
8. Jakubowska Elwira
9. Janik Damian
10. Jankowski Piotr
11. Jarząbski Marcin Wojciech
12. Kotuk Małgorzata Angelika
13. Kuźmienko Daniel
14. Lisiewicz Sylwia
15. Malinowska Ewelina
16. Mickiewicz Aneta
17. Nowik Izabela
18. Pisanko Piotr
19. Romanowski Mateusz
20. Roszkowska Martyna
21. Skibicka Magdalena
22. Sobolewski Łukasz
23. Stankiewicz Katarzyna
24. Trykoszko Edyta
25. Waszkiewicz Iwona
26. Wojtach Arkadiusz
27. Zabielski Błażej
28. Zalewska Emilia

I e

Wychowawca - p. Jarosław Kulikowski
1. Buczyńska Magda
2. Cieciorko Marta
3. Kolendo Marta
4. Kruczkowski Przemysław
5. Lipiszko Kamil
6. Lisiewicz Mateusz
7. Łagodzki Daniel
8. Łapicz Damian
9. Olszewska Magdalena
10. Rafało Justyna
11. Raś Magdalena
12. Serena Karol
13. Sokołowska Sylwia
14. Stefaniak Bernard
15. Sygit Tomasz
16. Szydłowska Paulina
17. Tekień Magdalena
18. Tuzińska Paulina
19. Twardowski Paweł
20. Wardach Robert
21. Wasilewska Edyta
22. Węgrzynowicz Sebastian
23. Wasilewski Piotr
24. Woronowicz Kamil
25. Ziemkiewicz Paulina

I f

Wychowawca - p. Marzena Palecka
1. Apoń Agnieszka
2. Biedrzycki Janusz
3. Dmitruk Adam
4. Dworzańczyk Klaudia
5. Grygo Agnieszka
6. Gwiazdowska Paulina
7. Karwowski Piotr
8. Kisło Artur
9. Kolendo Krystian Szymon
10. Konopka Michał
11. Krukowski Łukasz
12. Litman Magdalena
13. Lotys Maria Magdalena
14. Łaniewski Kamil
15. Mikiewicz Krzysztof
16. Mocarski Michał
17. Olszewska Joanna
18. Oszczapińska Luiza Małgorzata
19. Przekop Dagmara
20. Radzajewska Paulina
21. Rafałowski Stanisław
22. Roszko Wioleta
23. Rutkowska Ewelina
24. Staronowicz Paweł
25. Tekień Emilia
26. Tekień Ewelina
27. Tylewska Sylwia
28. Walesieniuk Marek
29. Witkowski Karol Wojciech
30. Zajkowska Marzena

I g

Wychowawca - p. Anna Perkowska
1. Adasiewicz Paulina
2. Czajkowski Dawid
3. Gołębiewska Brygida
4. Gradziński Piotr
5. Grądzka Monika
6. Grygo Sylwia
7. Iwanicka Anna
8. Iwanicki Konrad
9. Iwanicki Zbigniew
10. Jabłoński Konrad
11. Jeleniewska Ewelina
12. Jóźwicki Paweł
13. Konopko Patryk
14. Kulikowski Marcin Jan
15. Michaluk Rita Barbara
16. Mozolewska Katarzyna Barbara
17. Olszyński Mariusz
18. Pełszyński Paweł
19. Purta Mateusz
20. Purta Paulina
21. Rafało Mariusz
22. Sak Agnieszka
23. Skutnik Kamil
24. Snarski Rafał
25. Wejs Jacek
26. Wojtach Anna
27. Wojtach Anna
28. Zieliński Mateusz

I h

Wychowawca - p. Eugeniusz Wojtkielewicz
1. Amonowicz Grzegorz
2. Bobek Karol
3. Bykowska Katarzyna Klaudia
4. Cywiński Tomasz
5. Czajkowski Paweł
6. Dzieszuta Monika Maria
7. Gołębiewska Ewelina
8. Grabowska Luiza
9. Gromko Sylwia
10. Jaskowska Agnieszka
11. Kruk Dawid
12. Kulikowska Joanna
13. Młodzianowski Adam
14. Mońko Rafał Michał
15. Ołdakowska Anna
16. Popowska Anna
17. Popowski Wojciech
18. Skwarko Aneta
19. Słowikowski Maciej
20. Sobolewska Adrianna
21. Stanisławczyk Paweł
22. Sut Mariusz
23. Wasilewski Artur
24. Węgrowski Michał
25. Wojtach Daniel
26. Zambrzycka Monika

I i

Wychowawca - p. Aldona Karwowska
1. Bagiński Paweł
2. Bakun Sylwia
3. Bujnarowski Krzysztof
4. Chmielewska Izabela
5. Czajkowski Łukasz
6. Dworakowska Iwona
7. Dzieszuta Jacek
8. Dzieszuta Jolanta
9. Gornia Kamila
10. Guziel Marek
11. Jezierewski Zbigniew
12. Karwowska Katarzyna
13. Koda Krzysztof
14. Kołdys Dariusz
15. Krukowska Roksana
16. Kulesza Adrian
17. Lejtkowski Adam
18. Lewkowska Agnieszka
19. Lewkowski Paweł
20. Mikiewicz Izabela Barbara
21. Radomski Adam
22. Sobolewski Paweł
23. Sokołowska Magdalena
24. Skwarko Adam
25. Szydłowska Joanna
26. Trybułowska Agata

Uczniowie szkoły w latach 2004-2005

I a

Wychowawca - p. Irena Gulewicz
1. Bach Karolina
2. Bagińska Paulina
3. Bielska Karolina
4. Borkowska Katarzyna
5. Głuszyńska Sylwia
6. Grądzka Barbara
7. Gudel Marta
8. Hiero Agnieszka
9. Jankowska Emilia
10. Januszewski Mateusz
11. Karwacka Karolina
12. Kolasa Mateusz
13. Kotowski Dawid
14. Kuć Paulina
15. Minkiewicz Ewelina
16. Olechno Mateusz
17. Piasecka Magdalena Małgorzata
18. Poźniak Jarosław Mariusz
19. Purta Karol
20. Rożenko Anna Maria
21. Sokołowski Kamil
22. Szeszko Piotr
23. Szyszko Dawid
24. Świerzbiński Dawid
25. Tekień Karol
26. Tekień Rafał
27. Torebko Mateusz
28. Trojanowska Katarzyna
29. Trybułowski Mateusz Remigiusz
30. Zalewska Paulina

I b

Wychowawca - p. Elżbieta Grygo
1. Bajko Ewelina
2. Bojarzyńska Ewelina
3. Godlewska Katarzyna
4. Grom Marta
5. Grzegorczyk Anna
6. Hałubowski Wojciech
7. Jakubowska Edyta
8. Jarmoszko Kamil
9. Kalinowska Dominika
10. Kmita Rafał
11. Kobrzyniecka Karolina
12. Kosakowski Adrian
13. Matel Sylwia
14. Misiejko Adrian
15. Nowik Rafał
16. Oblacewicz Mateusz
17. Olszewski Adrian
18. Rafałko Arkadiusz
19. Rożko Ewelina
20. Rudziński Patryk
21. Siemienkowicz Karolina
22. Skibicki Błażej
23. Sokołowska Małgorzata
24. Szoch Rafał
25. Sztabkowski Adam
26. Tynecka Karolina
27. Waszkiewicz Kamil
28. Węgrowski Kamil
29. Wilczewska Karolina
30. Wróbel Ewa

I c

Wychowawca - p. Lidia Kraszewska
1. Amonowicz Magdalena
2. Bujnarowska Eliza
3. Bujnarowski Rafał
4. Burzyński Sebastian
5. Cimoch Karol
6. Furtek Justyna
7. Gilewska Anna
8. Głódź Ewelina
9. Imbiorski Mateusz
10. Karwowska Klaudia
11. Kisło Karolina
12. Kuprel Kalina
13. Lachowski Eryk
14. Lenczewski Michał
15. Linko Radosław
16. Matyja Michał
17. Mocarska Karolina
18. Mocarska Katarzyna
19. Rudzińska Patrycja Żaneta
20. Rzemieniecka Karolina
21. Skibicki Mateusz
22. Snarski Radosław
23. Szydłowska Ewelina
24. Tekień Katarzyna
25. Tylewska Paulina
26. Wierzbicki Karol
27. Wierzbicki Mateusz
28. Włodkowska Urszula
29. Zakrzewska Ewelina
30. Zastocka Marzena

I d

Wychowawca - p. Mieczysław Kotiuk
1. Baworska Klaudia
2. Blaszko Aleksandra
3. Brzozowska Katarzyna
4. Dudko Adrian
5. Gładkowski Damian
6. Grądzki Tomasz
7. Grochowski Hubert Zygmunt
8. Kamińska Paulina
9. Kuc Arkadiusz
10. Łagodzka Monika
11. Młynarczyk Mateusz Paweł
12. Mozolewski Rafał
13. Ogiński Karol Marcin
14. Ostrowska Anna
15. Paniczko Marlena
16. Prończuk Joanna Paulina
17. Roszko Anna
18. Roszko Damian
19. Roszko Sylwia
20. Sieńko Bartosz
21. Sierba Mateusz
22. Sobolewski Krystian
23. Staworko Ewa
24. Szorc Adrian
25. Tekień Iwona
26. Tekień Iwona
27. Turczyńska Agnieszka
28. Wędołowski Sylwester
29. Wilczewska Agata
30. Zalewski Jacek

I e

Wychowawca - p. Urszula Kossakowska
1. Bajkowski Patryk
2. Bujnarowska Ewelina
3. Buńkowski Dariusz
4. Burzyński Piotr
5. Chojnowski Juliusz
6. Dybacki Mateusz
7. Gołebiewski Rafał
8. Grygo Paulina
9. Hryniewicki Sebastian
10. Lewkowski Mateusz
11. Łuczak Maciej
12. Mańko Rafał
13. Misiewicz Milena
14. Mnich Adam
15. Modzolewska Marzena
16. Nowik Mariusz
17. Oszczapińska Katarzyna
18. Oszczapińska Katarzyna
19. Pisanko Agnieszka
20. Radzajewski Przemysław
21. Romanowski Łukasz
22. Sak Łukasz
23. Stankiewicz Joanna Małgorzata
24. Stankiewicz Natalia
25. Szklarzewska Karolina
26. Świętochowska Justyna Maria
27. Wasilewska Beata
28. Woronowicz Adrian
29. Woronowicz Mateusz

I f

Wychowawca - p. Ewa Żędzian
1. Bogdańska Paulina
2. Bogdański Paweł
3. Bujnowski Sylwester Antoni
4. Filipkowska Magda
5. Grom Paulina
6. Grom Emil
7. Januszewski Mariusz
8. Jaskowska Anna
9. Kapica Grzegorz
10. Karpińska Karolina
11. Karwowski Łukasz
12. Krekora Aneta Patrycja
13. Kruczkowska Ewelina
14. Kulesza Kamil
15. Ląkocy Adam
16. Malinowski Dariusz
17. Mrozowska Karolina
18. Pawelska Anna
19. Poduch Marzena
20. Prewendowska Bożena Stanisława
21. Sawicki Bartłomiej
22. Stankiewicz Rafał
23. Szlaga Tomasz
24. Szypcio Paulina Martyna
25. Torebko Rafał
26. Turczyńska Ewelina
27. Wasilewska Ewelina
28. Wróbel Mateusz
29. Żmijkowski Kamil

I g

Wychowawca- p. Marek Zajkowski
1. Chojnowski Damian
2. Dębkowski Łukasz
3. Dziekońska Katarzyna Beata
4. Dziekoński Kamil
5. Fiediukiewicz Agnieszka
6. Hryniewicka Magdalena
7. Janczyło Agnieszka
8. Kruczkowska Eliza
9. Kruczkowski Adam
10. Kuklińska Justyna
11. Kulesza Ewa
12. Kulikowski Rafał
13. Lewandowski Mateusz
14. Lewkowski Michał
15. Łaniewski Mateusz
16. Łobacz Michał
17. Mikiewicz Olga
18. Mikiewicz Dawid
19. Mikiewicz Krzysztof
20. Moniuszko Katarzyna
21. Mońko Rafał
22. Olszewska Paulina
23. Radzajewski Adam
24. Rafałowska Wioleta
25. Sawicka Jolanta
26. Siemionkowicz Joanna
27. Sygit Piotr
28. Zabielski Krzysztof
29. Zajko Agnieszka
30. Zalewska Joanna Agnieszka

I h

Wychowawca - p. Marzena Kęciek
1. Blaszko Aneta
2. Bobek Mariusz
3. Dębowska Magdalena
4. Grabowski Adrian
5. Jaskowski Andrzej
6. Kruk Dawid
7. Kuc Sylwia
8. Lipiszko Karolina
9. Okulski Dawid
10. Olechno Joanna
11. Popowska Irena
12. Puchalski Mieczysław Kazimierz
13. Pukszta Rafał
14. Sak Małgorzata
15. Siuchno Rafał
16. Smoktunowicz Magdalena Roberta
17. Sobolewski Damian
18. Sokołowski Rafał
19. Sutowska Aleksandra
20. Twarkowski Mateusz Konrad
21. Wasilewski Adam Janusz
22. Wiśniewski Robert
23. Wojtach Ewelina
24. Wojtach Katarzyna
25. Zastocki Artur
26. Zastocki Kamil
27. Zyskowska Iwona

I i

Wychowawca - p. Marianna Wojtkielewicz
1. Bankiewicz Kamila
2. Baworska Klaudia
3. Bielski Karol
4. Dzieszuta Justyna
5. Dzieszuta Paweł
6. Grochowska Joanna Maria
7. Hryniewicki Mateusz
8. Jabłonowska Karolina
9. Jabłoński Dawid Rafał
10. Jarocki Krystian
11. Karwowska Karolina
12. Krukowski Patryk
13. Kuczewska Aneta
14. Kulesza Paula Patrycja
15. Kulesza Robert
16. Magnuszewska Kamila
17. Mieczykowski Radosław
18. Olechno Edyta
19. Omielan Rafał
20. Płońska Joanna
21. Prokop Marcin
22. Radomski Łukasz
23. Rutkowski Łukasz
24. Rzepecki Karol
25. Trybułowski Andrzej
26. Walesieniuk Ewa
27. Zakrzewski Dawid
28. Zalewski Piotr
29. Żołnierzewicz Robert

I j

Wychowawca - p. Danuta Siemionkowicz
1. Blaszko Magda
2. Bobek Rafał
3. Czajkowska Patrycja Anna
4. Dworakowski Kamil
5. Grygorczuk Robert
6. Iwanicka Ewa
7. Jarocka Wioleta
8. Jóźwicki Mariusz
9. Klepacka Beata
10. Korziński Krzysztof
11. Kowalewska Katarzyna
12. Kuc Łukasz
13. Kulikowska Małgorzata
14. Łosiewicz Ewa
15. Moniuszko Piotr
16. Moniuszko Przemysław
17. Mozolewski Błażej
18. Rafało Marta
19. Rawa Beata
20. Skutnik Paulina
21. Szypulska Karolina
22. Wejs Paweł
23. Wilamowska Emilia
24. Wilamowska Ewa
25. Wiśniewski Karol
26. Wojtach Marcin
27. Wojtach Rafał
28. Ziemkiewicz Mateusz
29. Ziemkiewicz Sylwia

Uczniowie szkoły w latach 2005-2006

I a

Wychowawca - p. Krystyna Sauć
1. Bajkowski Adrian
2. Czajkowska Beata
3. Czarniecka Zuzanna
4. Danowski Damian
5. Dąbrowska Magda
6. Gadomski Adrian
7. Grzegorczyk Urszula
8. Jarząbski Patryk
9. Kisło Agata Marlena
10. Konopka Joanna
11. Krzywosz Joanna
12. Kuczewski Krzysztof
13. Kulesza Paulina
14. Lisiewicz Damian
15. Łazarz Sylwia
16. Masłowski Michał
17. Okrasińska Ewelina
18. Oźlański Dawid
19. Paniczko Weronika Joanna
20. Paniczko Paweł
21. Płoński Jacek
22. Raś Agnieszka
23. Rybaczek Mateusz
24. Studniarek Mateusz
25. Szmittko Paulina
26. Wasilewska Agata
27. Wasilewski Piotr
28. Węgrowski Sebastian
29. Ziemkiewicz Dawid
30. Znaczko Dominika

I b

Wychowawca - p. Jadwiga Kulima
1. Adamczuk Justyna
2. Brolek Michał
3. Buczyńska Urszula
4. Chmielewski Michał
5. Chojnowski Damian
6. Ciborowska Kinga
7. Dąbrowski Dawid
8. Falkowski Damian
9. Jabłoński Łukasz Damian
10. Kochańska Agnieszka
11. Kruczkowska Eliza
12. Kruczkowski Przemysław
13. Kuczyńska Emilia
14. Kulesza Monika
15. Kulikowski Łukasz
16. Kuprel Juliusz
17. Łapicz Diana
18. Macewicz Dawid
19. Mogielnicki Patryk
20. Olszewski Kamil
21. Purta Krzysztof
22. Rafałko Krzysztof
23. Rafałowska Anna
24. Sokołowska Klaudia
25. Śliwka Anna
26. Trybułowska Dominika
27. Waszkiewicz Dawid Karol
28. Zalewska Kinga
29. Zalewska Monika

I c

Wychowawca - p. Patrycja Rudnicka
1. Adasiewicz Anna
2. Bobek Krzysztof
3. Bogdan Daniel
4. Chojnowski Krzysztof
5. Czajkowska Joanna
6. Den Edyta
7. Dera Dawid
8. Dębkowska Małgorzata
9. Dominiuk Joanna
10. Grygo Kamil
11. Kamińska Paulina
12. Kulikowska Agnieszka
13. Luckiewicz Piotr
14. Łobacz Elżbieta
15. Milewski Janusz
16. Mońko Krzysztof Maciej
17. Mroczko Elwira
18. Piwkowski Krzysztof
19. Poźniak Jarosław Mariusz
20. Prokop Ewelina
21. Puchalska Justyna
22. Rafałko Błażej
23. Rutkowski Patryk
24. Rutkowski Łukasz
25. Skwarko Marta
26. Wasilewski Dawid
27. Węgrowska Sylwia

I d

Wychowawca - p. Grzegorz Kuc
1. Amonowicz Anna
2. Bajkowska Agnieszka
3. Bielska Ewelina
4. Buraczewska Patrycja
5. Bykowska Monika
6. Cybulko Piotr
7. Dmitruk Ewa
8. Fiedorczuk Michał
9. Gawędzki Rafał
10. Grochowski Adam
11. Karwowski Przemysław
12. Kołdys Martyna
13. Kulikowski Cezary
14. Kulikowski Marcin
15. Łapiński Kamil
16. Malinowski Mateusz
17. Młodzianowska Sylwia
18. Moniuszko Krystyna
19. Poliński Dawid
20. Purta Ewelina
21. Radzajewska Sylwia
22. Rafałko Aneta
23. Rafałko Wioleta
24. Skarżyńska Ewa
25. Skutnik Marcin
26. Snarska Izabela
27. Snarski Grzegorz
28. Trybułowski Marek
29. Walejewska Izabela
30. Wasilewski Karol

I e

Wychowawca - p. Joanna Kisło
1. Bielska Magdalena
2. Czajkowska Kinga Beata
3. Gałek Wojciech
4. Gołębiewska Kamila Magdalena
5. Grzegorzewska Izabela
6. Jabłońska Paulina
7. Jóźwicka Ewelina
8. Kuc Wioleta
9. Misiewicz Jacek
10. Mocarski Piotr
11. Moniuszko Marta
12. Olszyński Michał
13. Rawa Piotr
14. Sak Dawid
15. Sienkiewicz Michał
16. Skutnik Michał
17. Sobolewski Bartłomiej
18. Szypulski Dawid
19. Śliwińska Marlena
20. Waszkiewicz Karolina
21. Wilamowska Karolina
22. Wilczewski Adrian
23. Wojtach Marta
24. Wojtach Dominika
25. Wojtach Emilia
26. Zabielski Dawid
27. Zarzecki Paweł
28. Zdunek Patryk
29. Ziemkiewicz Beata

I f

Wychowawca - p. Urszula Wójcikowska
1. Bajkowski Paweł
2. Den Edyta
3. Grądzka Martyna
4. Grygoruk Patrycja
5. Jabłonowska Izabela
6. Jabłoński Piotr
7. Januszewski Adam
8. Karpiński Damian
9. Karwowski Krzysztof
10. Klimaszewski Gracjan
11. Kolosa Marcin
12. Kordala Grażyna
13. Kulesza Mateusz
14. Magnuszewski Marek
15. Moniuszko Barbara
16. Moniuszko Marcin
17. Pruszyńska Małgorzata
18. Roszko Katarzyna
19. Rożenko Magdalena
20. Snarski Marcin
21. Sokołowska Izabela
22. Skwarko Karolina
23. Strzałkowski Tomasz
24. Szeszko Paweł
25. Trojanowski Paweł
26. Zabielska Urszula

I g

Wychowawca - p. Barbara Sajkowska
1. Augusewicz Beata
2. Bocian Anna
3. Brzozowska Joanna
4. Grygo Krzysztof Krystian
5. Gwiazdowski Kamil
6. Jakuć Dominika
7. Jeleniewska Emilia
8. Jeleniewski Michał
9. Jelska Luiza
10. Kakareko Konrad
11. Kamiński Michał
12. Kuczyńska Patrycja
13. Kuklo Patrycja
14. Radomska Katarzyna
15. Radzajewska Urszula
16. Rafałko Kamil
17. Sadowski Adam
18. Skwarko Karol
19. Sobotko Sebastian
20. Sulima Michał
21. Świętochowski Marcin
22. Trybułowski Konrad
23. Wasilewska Karolina Kinga
24. Wierzbicka Ewelina
25. Ziemkiewicz Joanna Karolina

I h

Wychowawca - p. Alicja Chojnowska
1. Głażewski Mateusz
2. Grom Monika Justyna
3. Grygo Adam
4. Grygo Łukasz
5. Grzybowski Mariusz
6. Hinz Albert
7. Hurko Grzegorz
8. Januszkiewicz Kamil
9. Koda Marlena
10. Kotuk Natalia
11. Krzos Michał
12. Kuc Kamil
13. Lisiewicz Robert
14. Magnuszewska Paulina
15. Michalak Adam
16. Miękisz Ewelina
17. Mikiewicz Kacper
18. Purta Joanna
19. Roszko Magdalena
20. Sak Mateusz
21. Sak Mariola
22. Snarska Ewelina
23. Szarangowicz Emilia
24. Szpyruk Justyna Agata
25. Szypcio Urszula
26. Szypcio Magdalena
27. Szypcio Krzysztof
28. Wojtach Magdalena

I i

Wychowawca - p. Teresa Turczyńska
1. Bielski Michał
2. Bielski Jan
3. Brozio Aleksandra
4. Godlewski Paweł
5. Gołębiewska Agnieszka
6. Grzegorczyk Agnieszka
7. Gudel Kinga
8. Januszewski Maciej
9. Kapica Barbara Julia
10. Karwowski Michał
11. Krasowska Ewa
12. Mojsak Greta
13. Postek Marcin
14. Romanowicz Jan Kamil
15. Sienkiewicz Monika
16. Słowikowski Hubert
17. Stypułkowski Łukasz
18. Ściana Tomasz Mateusz
19. Świerzbiński Konrad
20. Wierzbicka Urszula
21. Wilczko Karolina

Uczniowie szkoły w latach 2006-2007

I a

Wychowawca - p. Marzena Palecka
1. Bogdanowicz Luiza
2. Bujnarowski Robert
3. Buzun Patryk
4. Chmielewski Piotr
5. Dąbrowski Karol
6. Dobreńko Patryk
7. Domurat Damian
8. Furtek Michał
9. Grzegorczyk Dominika
10. Januszewski Sebastian
11. Juchniewicz Monika
12. Kalinowski Błażej
13. Korecki Daniel
14. Łagodzka Katarzyna
15. Masłowska Anna
16. Masłowska Maja
17. Mocarska Marlena
18. Modzelewska Sylwia
19. Muklewicz Karol
20. Odyjewski Szymon
21. Okulska Klaudia
22. Pełszyńska Paulina Anna
23. Skutnik Karolina
24. Smuczyński Dawid Tomasz
25. Torebko Marta
26. Węglicka Judyta
27. Wilczko Monika
28. Zabielski Przemysław

I b

Wychowawca - p. Anna Perkowska
1. Bartkiewicz Karolina
2. Choma Agnieszka
3. Dziekoński Grzegorz
4. Grzyb Patrycja
5. Imbiorska Martyna
6. Janczyło Krzysztof
7. Jarocki Sylwester
8. Kruczkowski Sylwester
9. Kruk Marcin
10. Kuczyńska Anna
11. Kulesza Maciej
12. Łaniewski Adam
13. Magnuszewska Emilia
14. Malinowska Ewelina Zofia
15. Malinowski Mateusz
16. Malinowski Tomasz
17. Moniuszko Przemysław
18. Olszewska Ewelina
19. Rafałko Paulina Aldona
20. Romanowski Tomasz
21. Sawicka Joanna
22. Siemionkowicz Sylwia
23. Sienkiewicz Krzysztof
24. Szczęsna Paulina
25. Świerzbińska Magdalena
26. Wasilewska Edyta
27. Zabielski Mateusz
28. Żamojtel Adam

I c

Wychowawca - p. Jarosław Kulikowski
1. Bobek Krzysztof
2. Bogdan Kamil
3. Bogdan Piotr
4. Cywiński Łukasz
5. Dąbrowska Joanna
6. Gołębiewski Krzysztof
7. Gosiewski Bartosz
8. Gryszko Piotr
9. Kakareko Joanna
10. Kulikowska Edyta
11. Kuprel Katarzyna Paula
12. Maciorowska Urszula
13. Malinowska Wioleta
14. Rutkowska Aleksandra
15. Sak Marcin
16. Snarska Marta Monika
17. Stypułkowski Daniel
18. Sut Anna
19. Świerzbiński Mateusz
20. Wasilewska Wioleta
21. Waszczyńska Karolina
22. Wilamowski Adam
23. Wnuszyński Wojciech
24. Wojtach Agnieszka
25. Zalewski Krzysztof
26. Zastocka Paulina
27. Zastocki Adam
28. Ziemkiewicz Ewelina Teresa

I d

Wychowawca - p. Elżbieta Kunicka
1. Bankiewicz Anna
2. Bieliński Michał
3. Chojnowski Bartłomiej Mateusz
4. Cimoch Cezary
5. Filipkowski Mateusz
6. Gawędzka Maria Anna
7. Gawędzka Ewelina
8. Gołębiewski Kamil
9. Grochowska Agnieszka
10. Grygoruk Monika
11. Hryniewicki Piotr
12. Kołdys Milena
13. Konopko Mateusz
14. Kuc Emilia
15. Kulikowska Żaneta
16. Kupińska Angelika
17. Mrozowski Kamil
18. Olechno Mateusz
19. Paniczko Iza
20. Potocki Karol Robert
21. Skutnik Kamil
22. Sobolewski Marcin
23. Sokołowska Sylwia
24. Szeszko Jolanta
25. Szypcio Sylwia
26. Torebko Ewelina

I e

Wychowawca - p. Aldona Karwowska
1. Chilmon Marta
2. Czajkowski Adrian Piotr
3. Dziekoński Michał
4. Gilewska Paulina Elżbieta
5. Iwanicka Renata
6. Jeleniewski Dawid
7. Karpińska Patrycja
8. Kuc Emilia
9. Kuć Karolina
10. Kuć Błażej
11. Lenczewska Justyna
12. Łosiewicz Adam
13. Malinowski Marcin Rafał
14. Masłowski Piotr
15. Mogilnicki Przemysław
16. Olechno Anna
17. Organek Magdalena
18. Piasecka Aleksandra
19. Rutkowski Konrad
20. Rutkowski Eryk Dawid
21. Rutkowski Bartosz
22. Sobotko Olga
23. Szafranowska Magdalena
24. Tekień Paweł
25. Trybułowski Sebastian
26. Wilamowska Paulina
27. Zalewska Brygida Elżbieta
28. Żak Joanna

I f

Wychowawca - p Małgorzata Dmitruk
1. Bajkowski Wojciech
2. Bielawiec Beata
3. Chojnowska Marta
4. Cybulko Izabela
5. Gołębiewska Sylwia
6. Grądzki Rafał
7. Grygiełko Patrycja
8. Gudel Adam
9. Gudel Damian
10. Kruk Damian
11. Leszkowicz Krystian
12. Matyja Marcin
13. Olechno Monika Kamila
14. Olszewska Karolina
15. Olszewski Kamil
16. Palecka Aleksandra
17. Rutkowska Katarzyna
18. Sebunia Joanna
19. Sierba Tomasz
20. Skutnik Grzegorz
21. Smółko Maciej
22. Stankiewicz Dorota
23. Strzałkowska Agnieszka
24. Wasilewska Justyna
25. Wejs Izabela
26. Wróblewska Karolina
27. Zajkowski Piotr

I g

Wychowawca - p. Dariusz Grabowski
1. Bielwaiec Zuzanna
2. Czyżewski Karol
3. Dziekoński Sebastian
4. Grabowska Ewelina
5. Gruczek Agnieszka
6. Kasnowski Maciej
7. Klepacka Agata
8. Kochańska Katarzyna
9. Kuczyńska Paulina
10. Kulikowski Karol
11. Pieńczykowski Paweł
12. Przekop Piotr
13. Radziwonowicz Anna
14. Rynkiewicz Sylwia
15. Siemionkowicz Marcin
16. Sienkiewicz Dawid
17. Sokołowska Martyna
18. Studniarek Radosław
19. Szlaga Kamil
20. Szymaniak Joanna
21. Świerzbińska Adrianna Klaudia
22. Wasilewski Kamil
23. Węgrowska Magdalena
24. Wilczewski Michał
25. Wiszowaty Bartosz
26. Witkowska Karolina Justyna
27. Zastocka Urszula
28. Zalewska Magdalena

I h

Wychowawca - p. Janusz Kunicki
1. Bakun Magdalena
2. Bogdzio Jacek
3. Buńkowski Mariusz
4. Cybula Krystyna
5. Dembska Agata
6. Dębowski Marcin
7. Dzierżanowska Martyna
8. Grygo Aleksandra
9. Grygo Dorota
10. Gudel Monika
11. Jabłonowski Mateusz
12. Jarocka Ewelina
13. Jarocki Dawid
14. Kakareko Dawid
15. Karwowska Anna Aneta
16. Koda Łukasz
17. Lewkowska Wioleta
18. Lewkowski Dawid Marcin
19. Lewkowski Patryk
20. Malinowska Anna
21. Ogiński Grzegorz
22. Purta Mateusz
23. Purta Kamil
24. Rawa Marlena
25. Roszko Karol
26. Wasilewska Kinga
27. Wilczko Mateusz
28. Wyszkowski Szymon

Uczniowie szkoły w latach 2007-2008

I a

Wychowawca - p. Elżbieta Grygo
1. Andrzejczyk Weronika
2. Antonowicz Damian
3. Borkowska Małgorzata
4. Cybulski Tomasz
5. Daniłowski Michał
6. Dzieszuta Edyta
7. Gołębiewska Klaudia
8. Jarocki Sylwester
9. Karwowska Emilia
10. Karwowska Paulina
11. Kozłowska Ewelina
12. Kulesza Monika
13. Maciorowski Jacek
14. Nieciecki Michał
15. Osiecka Agnieszka
16. Purta Damian
17. Rafko Marlena
18. Rafałko Marcin
19. Sobolewska Sylwia
20. Sobolewski Piotr
21. Sokołowski Karol
22. Stypułkowski Piotr
23. Trybułowski Łukasz
24. Trybułowski Tomasz
25. Zakrzewska Iza
26. Zalewska Beata

I b

Wychowawca - p. Mirosława Góralczyk
1. Adasiewicz Maciej
2. Bobek Andrzej
3. Broniszewska Miriam Camilla
4. Bykowski Łukasz
5. chojnowski Paweł
6. Dzieszuta Adam
7. Glancer Kevin Robert
8. Grabowska Natalia
9. Grzegorczyk Michał
10. Gudel Patrycja
11. Kapica Julia
12. Klimaszewska Martyna
13. Kruczkowski Mateusz
14. Kruk Damian
15. Magnuszewska Sylwia
16. Olechno Mariusz
17. Olszyńska Marta
18. Olszyńska Justyna
19. Poliński Mateusz Adam
20. Puchalska Maria
21. Pukszta Paulina
22. Szarangowicz Izabela
23. Urban Mateusz
24. Wojtach Anna
25. Woronowicz Magdalena
26. Woryń Radosław Wojciech
27. Zastocki Robert

I c

Wychowawca - p. Eugeniusz Wojtkielewicz
1. Bobek Marcin
2. Bogdańska Ewelina
3. Dąbrowski Damian
4. Dec Dawid
5. Dekarz Piotr
6. Gęślicka Urszula
7. Klimaszewska Dominika
8. Kochmańska Justyna
9. Krzyżanowska Justyna
10. Łagodzka Sylwia
11. Łosiewicz Kamil
12. Łosiewicz Paulina
13. Malinowski Karol
14. Niemyjski Paweł
15. Olszyński Damian Marek
16. Pawelski Patryk
17. Potocka Marta
18. Raczko Konrad
19. Rafało Karol
20. Szczęsna Ewelina
21. Waliński Paweł
22. Węgrzynowicz Ewelina
23. Wilamowska Janina
24. Wilamowski Marek
25. Wojtach Mateusz
26. Zarzecka Paulina

I d

Wychowawca - p. Irena Gulewicz
1. Bajkowski Łukasz
2. Beczko Przemysław
3. Blaszko Marta
4. Cekała Tymoteusz
5. Chojnowska Katarzyna
6. Dalecki Damian
7. Den Magda
8. Dębkowska Monika
9. Dziekoński Adam
10. Grądzka Ewelina
11. Kochańska Adrianna
12. Kruczkowski Patryk
13. Kruczkowski Paweł
14. Kruczkowski Sylwester
15. Kulima Piotr
16. Łotowska Magdalena
17. Magnuszewski Dawid
18. Mikiewicz Kamil
19. Niewodowska Patrycja
20. Purta Grzegorz
21. Rafałko Emilia
22. Roszko Dariusz
23. Tuszyńska Iga Anna
24. Twardowski Krzysztof
25. Wyłuda Ewelina
26. Zalewska Agnieszka Patrycja
27. Zalewska Iwona

I e

Wychowawca - p. Danuta Siemionkowicz
1. Amonowicz Mateusz
2. Bielska Agnieszka
3. Blaszko Katarzyna
4. Boguski Jakub
5. Buńkowska Sylwia
6. Grabowska Patrycja
7. Jarocki Paweł
8. Karmiński Dawid
9. Kawałko Sylwia
10. Koda Beata
11. Litwin Kamil
12. Malinowski Mateusz
13. Mońko Marcin
14. Mikiewicz Elwira
15. Pawelski Tomasz
16. Pawelski Łukasz
17. Rybaczek Sylwia
18. Sak Wioleta
19. Sawicki Marek
20. Snarski Marcin
21. Szczepańska Katarzyna
22. Szlaga Damian
23. Szypcio Monika Elżbieta
24. Walejewska Marlena
25. Wojtach Sebastian
26. Wojtach Karol
27. Wojtach Kinga

I f

Wychowawca - p. Marianna Wojtkielewicz
1. Adamczyk Mateusz
2. Andraka Kamil
3. Dworakowska Kinga
4. Fiedoruk Marta
5. Gronwald Przemysław
6. Grygo Ewelina
7. Jabłoński Łukasz
8. Jakubowska Paulina
9. Kamińska Magdalena
10. Karpińska Izabela
11. Klepadło Karolina
12. Kolosa Paweł
13. Kruczkowski Mateusz
14. Kuc Sandra
15. Mariański Jakub Jan
16. Milewska Katarzyna
17. Młodzianowska Ewelina
18. Modzelewski Łukasz
19. Odyjewski Maciej
20. Perzanowska Anita
21. Popowska Agnieszka
22. Rafałko Monika
23. Sokołowski Błażej
24. Szkiłądź Paweł
25. Trojanowska Izabela
26. Tynecki Konrad
27. Waszkuć Ewelina
28. Wejs Robert
29. Węgrzynowicz Arkadiusz
30. Wróbel Magda

I g

Wychowawca - p. Lidia Kraszewska
1. Czerepko Jonasz
2. Iwanicki Michał
3. Łosiewicz Piotr Andrzej
4. Mazur Karolina
5. Mikucka Ewelina
6. Misiewicz Inga
7. Molski Patryk
8. Moniuszko Edyta
9. Olszewska Kamila
10. Olszewski Maciej
11. Rafałko Paulina Aldona
12. Rafało Patryk
13. Skutnik Natalia Maria
14. Sobczyk Jędrzej
15. Szydłowski Jakub Stefan
16. Wasilewska Justyna
17. Wojtach Karolina
18. Zabłudowska Aleksandra

I h

Wychowawca - p. Mieczysław Kotiuk
1. Andraka Barbara
2. Bajkowski Grzegorz
3. Gadomska Eliza
4. Iwanicka Sylwia
5. Jaworowska Małgorzata
6. Karny Adam
7. Koda Mateusz
8. Krysztopa Łukasz
9. Kuczyńska Karina
10. Kulesza Artur Tomasz
11. Laskowska Maja
12. Lisiewicz Dawid
13. Malinowska Ewelina
14. Mitroszewska Diana
15. Rafałko Dawid
16. Sokołowsk Ewelina
17. Sygit Mateusz
18. Szypcio Zuzanna
19. Tomczuk Damian
20. Wasilewski Maciej
21. Wilamowski Błażej
22. Wilczko Mariusz
23. Wołoniec Radosław
24. Wróblewska Dominika
25. Zabielski Adam
26. Zawistowska Joanna
27. Zyskowska Magdalena
28. Zyskowski Mateusz

Uczniowie szkoły w latach 2008-2009

I a

Wychowawca - p. Alicja Chojnowska
1. Agusewicz Piotr
2. Bajkowski Krystian
3. Borawska Anna
4. Bujno Arleta
5. Bujno Sandra
6. Cimoch Mateusz
7. Daniłowska Monika
8. Gosiewski Mateusz
9. Hinz Bernard
10. Kakareko Dominika
11. Karwowska Patrycja Anna
12. Klimaszewska Emilia
13. Kołdys Ewelina
14. Kostro Maciej
15. Łapicz Norbert
16. Łapiński Adrian
17. Malinowska Adrianna
18. Molska Daria
19. Moniuszko Mateusz
20. Paniucka Katarzyna Sylwia
21. Potocki Łukasz
22. Rydzewski Jacek
23. Sanrska Justyna
24. Sokołowska Eliza
25. Sulima Aleksandra
26. Walejewski Mariusz
27. Wilamowski Rafał
28. Wiszowaty Tomasz
29. Wiśniewska Natalia
30. Zakrzewski Łukasz

I b

Wychowawca - p. Joanna Kisło
1. Buńkowska Justyna
2. Chojnowska Magdalena
3. Chojnowski Łukasz
4. Chwatko Patrycja Katarzyna
5. Dziekoński Adam
6. Dziekoński Grzegorz
7. Dziekoński Łukasz
8. Gawryło Justyna Karolina
9. Grzyb Robert
10. Imbiorska Sylwia
11. Kotuk Iwona
12. Kuczyńska Urszula
13. Kuczyński Mateusz
14. Kulikowski Paweł
15. Łazarczyk Sebastian Piotr
16. Maciukiewicz Mariusz
17. Mocarski Marcin
18. Olszyńska Izabela
19. Orłowski Dawid
20. Pawelski Patryk
21. Popławski Wojciech
22. Romanowicz Sandra
23. Rutkowska Urszula
24. Sokołowski Piotr
25. Szerengowicz Daniel
26. Świerzbiński Wojciech
27. Tabor Jakub
28. Winnicka Magda
29. Zalewska Izabela
30. Zalewski Błażej

I c

Wychowawca - p. Krystyna Sauć
1. Burzyńska Sylwia
2. Chojnowska Marcelina
3. Chojnowski Karol Patryk
4. Choma Karolina
5. Czajkowski Patryk Paweł
6. Dembowska Joanna
7. Grygorczyk Katarzyna
8. Iwanicki Arkadiusz
9. Jóźwicki Piotr
10. Kamiński Damian
11. Klepacka Anna
12. Kuc Mateusz
13. Kuligowski Michał
14. Łosiewicz Adrianna
15. Łosiewicz Karol
16. Magnuszewski Hubert
17. Rafało Anna
18. Sołwikowska Dominika
19. Sobolewska Milena
20. Studniarek Dagmara
21. Sygit Justyna
22. Szydłowski Konrad
23. Tekień Michał
24. Tomczuk Rafał
25. Wasilewski Przemysław
26. Wierzbicka Joanna
27. Wiszowaty Kamil
28. Zabielski Krzysztof
29. Zieliński Marcin

I d

Wychowawca - p. Barbara Sajkowska
1. Dominiak Bartosz
2. Guziel Marta
3. Jaworowska Kinga
4. Kamiński Stanisław
5. Karpińska Monika
6. Karwacki Michał
7. Koda Manuela
8. Kolendo Piotr Karol
9. Kropiewnicki Łukasz
10. Kruczkowska Magdalena
11. Kruczkowski Maciej
12. Kruk Anna
13. Lewkowski Krystian
14. Łabanowska Paulina
15. Łobacz Kamil
16. Miękisz Karolina
17. Pacewicz Magdalena
18. Pawelski Damian
19. Pawelski Paweł
20. Pezowicz Barbara
21. Rafałowska Marzena
22. Sienkiewicz Łukasz
23. Snarski Kamil
24. Stachurska Weronika
25. Turczyński Błażej
26. Waszczyńska Marzena
27. Wilamowski Damian
28. Wojtach Katarzyna
29. Zienkiewicz Paulina

I e

Wychowawca - p. Urszula Kossakowska
1. Aponowicz Klaudia
2. Bankiewicz Stanisław Antoni
3. Bogdan Ewelina
4. Bykowski Łukasz
5. Chojnowski Grzegorz
6. Daniłowska Anna Maria
7. Grochowska Agata
8. Kamińska Aneta Sylwia
9. Karwowski Mariusz
10. Leszkowicz Konrad
11. Łagodzka Sylwia
12. Niewodowska Natalia
13. Olechno Emilia
14. Piekutowski Patryk
15. Postek Arkadiusz
16. Radzajewski Kamil
17. Radzajewski Przemysław
18. Rafałko Adam
19. Rafałko Magdalena
20. Rogińska Paulina Sylwia
21. Rutkowski Dawid
22. Snarski Adrian
23. Szacziłowski Przemysław
24. Szlaga Klaudia
25. Tekień Michał
26. Trybułowski Krystian
27. Zakrzewska Urszula
28. Zelma Kamil
29. Żamojtel Damian

I f

Wychowawca - p. Przemysław Borowik
1. Beczko Michał
2. Bielińska Joanna
3. Bogdan Paweł
4. Chalecka Karolina
5. Cywińska Marta Monika
6. Dańkiw Konrad Jan
7. Godlewska Katarzyna
8. Gołębiewska Paulina
9. Grabowska Klaudia
10. Karaczun Róża Luiza
11. Kowalczyk Patryk Kamil
12. Magnuszewska Kamila
13. Magnuszewski Paweł
14. Michniewicz Emilia
15. Nowak Patryk
16. Pochodin Artur
17. Popowska Agnieszka
18. Popowska Krystyna
19. Puchalska Aneta
20. Puchalska Edyta
21. Rutkowski Mariusz
22. Rutkowski Przemysław
23. Snarski Marcin
24. Sobolewski Krystian
25. Waszczyński Marcin
26. Zastocka Mariola
27. Zastocki Marcin
28. Zastocki Przemysław

I g

Wychowawca - p. Teresa Turczyńska
1. Bajkowska Aleksandra
2. Bogdańska Kinga
3. Budrowski Maciej
4. Dobrański Michał
5. Dola Sławomir
6. Fedrowski Bartłomiej
7. Głódź Sebastian
8. Kapica Piotr
9. Krystochowicz Marcin
10. Radomska Joanna
11. Sadowska Paulina
12. Tekień Beata
13. Tekień Joanna
14. Tuzińska Karolina
15. Wasilewski Adrian
16. Zadroga Justyna
17. Zalewski Rafał
18. Zawistowski Hubert

Uczniowie szkoły w latach 2009-2010

I a

Wychowawca - p. Jarosław Kulikowski
1. Boguski Radosław
2. Chilicka Magdalena
3. Chmielewski Dawid
4. Ciborowska Karolina
5. Cimoch Izabela
6. Gołębiewska Ewelina
7. Jurczykowska Paulina
8. Karpiński Kamil
9. Kruczkowski Maciej
10. Kruczkowski Sylwester
11. Kruk Katarzyna
12. Kruk Magdalena
13. Kukliński Adrian
14. Lewkowski Dawid
15. Łaniewska Ewa
16. Łapiński Tomasz
17. Magnuszewski Bartosz
18. Mikiewicz Rafał
19. Młodzianowski Adam
20. Nikołajuk Wojciech
21. Oszczapińska Patrycja
22. Skowronek Daniel
23. Snarska Patrycja
24. Sobolewska Ewa Barbara
25. Sobolewska Milena
26. Szczepańska Karolina
27. Szkiłądź Paulina
28. Wojtach Dawid
29. Woronowicz Martyna

I b

Wychowawca - p. Elżbieta Kunicka
1. Bajkowski Karol
2. Bogdzio Robert
3. Bujnarowski Mateusz
4. Gołek Bartłomiej
5. Gołębiewski Jakub
6. Grądzki Jakub
7. Grzegorzewska Aneta
8. Humienik Dawid
9. Iwanicka Martyna
10. Jabłońska Agnieszka
11. Jankowska Magdalena
12. Jezierewski Artur
13. Kamiński Łukasz
14. Kasabuła Marta
15. Kruk Paulina
16. Kruczkowski Sylwester
17. Łabanowski Karol
18. Malinowski Dawid
19. Popławska Karolina
20. Radomski Maciej
21. Sokołowska Patrycja
22. Sygit Monika
23. Szeszko Urszula
24. Tekień Michał
25. Trybułowski Krystian
26. Wysocka Magdalena
27. Zabielska Klaudia
28. Zabielska Wioletta Anna

I c

Wychowawca - p. Janusz Kunicki
1. Buńkowska Agnieszka
2. Dębowski Łukasz
3. Domaradzki Dawid
4. Gilewski Mateusz Krzysztof
5. Grom Marcin
6. Grygo Piotr
7. Januszkiewicz Anita
8. Kawałko Karolina
9. Kaźmierczak Edyta
10. Koda Manuela
11. Magnuszewski Dawid
12. Melelska Paulina
13. Paniczko Sylwia
14. Pawelski Jacek
15. Pawelski Rafał
16. Rawa Mateusz
17. Rydzewski Dawid
18. Szypcio Dawid
19. Szypcio Izabela
20. Szypcio Małgorzata
21. Wasilewska Dominika
22. Waszkuć Mateusz
23. Wiszowata Aleksandra
24. Wojtach Joanna
25. Wojtach Paweł
26. Wysocka Ewelina
27. Wyszkowski Paweł

I d

Wychowawca - p. Małgorzata Dmitruk
1. Bajkowska Klaudia
2. Bankiewicz Stanisław Antoni
3. Czajkowski Kamil
4. Dzieszuta Marcin
5. Grzegorczyk Patrycja
6. Hryniewicka Anna
7. Kała Emilia
8. Karwowska Marta
9. Karwowski Mariusz
10. Kisło Agnieszka
11. Kobeszko Mateusz
12. Kozłowska Justyna
13. Kuć Krzysztof
14. Laskowska Marlena
15. Magnuszewski Łukasz
16. Milewski Kamil
17. Olechno Ewelina
18. Omielan Patrycja
19. Prokop Milena
20. Przygodzka Magda
21. Rafałko Beata
22. Rutkowski Dawid
23. Sokołowski Adam
24. Sokołowski Łukasz
25. Stnisławczyk Adrianna
26. Woźniak Magda
27. Wyłuda Agnieszka
28. Zalewski Wojciech

I e

Wychowawca - p. Agnieszka Pisanko - Borowik
1. Bajkowska Magdalena
2. Blaszko Monika
3. Bogdan Natalia
4. Czajkowski Rafał Adam
5. Dąbrowski Damian
6. Dziekońska Dominika
7. Jaświg Karolina
8. Kiszło Klaudia
9. Klepacki Mateusz
10. Korzińska Agnieszka
11. Kulikowski Adam
12. Łosiewicz Wioletta
13. Łosiewicz Ewelina
14. Łosiewicz Błażej
15. Mozdewski Paweł
16. Niemotko Michał
17. Nowak Patryk
18. Popowski Kamil
19. Puchalska Zuzanna
20. Rogowski Kamil
21. Rożko Natalia
22. Sak Kamil
23. Świerzbińska Katarzyna
24. Węgrowska Karolina
25. Wojtach Luiza
26. Zajkowska Marta
27. Zalewska Weronika
28. Zabielska Klaudia

I f

Wychowawca - p. Dariusz Grabowski
1. Czopik Ewelina
2. Dębowski Paweł
3. Felczak Kamila
4. Ferenc Klaudia
5. Jankowska Julita
6. Karpiński Daniel
7. Kisło Katarzyna Maria
8. Klepadło Magda
9. Kmita Karol
10. Koda Kamil
11. Koda Karol
12. Konopka Piotr
13. Lenczewska Katarzyna
14. Litman Paweł
15. Magnuszewska Marta
16. Malinowska Karolina
17. Milewski Błażej
18. Olszyńska Martyna
19. Oszczapińska Paulina
20. Ożlański Marcin
21. Pasiuk Szymon
22. Perzanowski Szymon
23. Rybicki Michał
24. Sak Karolina
25. Skibicka Monika
26. Sokołowski Michał
27. Stypułkowska Karolina
28. Szorc Iga
29. Wojtkielewicz Karolina
30. Wołoniec Przemysław

I g

Wychowawca - p. Marzena Palecka
1. Adasiewicz Maciej
2. Boczek Agnieszka
3. Borkowski Adam
4. Brozio Dominik Adam
5. Klepacka Magda
6. Magnuszewska Sylwia
7. Masłowski Marcin
8. Okrasiński Artur Stanisław
9. Olechno Ewa
10. Pochodowicz Bartosz
11. Pochodowicz Karolina
12. Pogorzelska Zuzanna
13. Sienkiewicz Mateusz
14. Skinder Kinga
15. Stankiewicz Dariusz
16. Zadroga Aleksandra
17. Zambrzycki Adam
18. Zambrzycki Karol

Uczniowie szkoły w latach 2010-2011

I a

Wychowawca - p. Eugeniusz Wojtkielewicz
1. Chojnowski Mateusz
2. Choma Karol
3. Ciborowski Łukasz
4. Dekarz Damian
5. Iwanicki Przemysław
6. Kapla Konrad Damian
7. Karpiński Daniel
8. Koda Karol
9. Łagodzki Maksym
10. Łagodzki Marek
11. Malinowski Robert
12. Olszyński Kamil
13. Pawelski Patryk
14. Piasecki Wojciech Bartosz
15. Poduch Adam
16. Popowski Konrad
17. Raczko Marek
18. Sokołowski Mateusz
19. Szlaga Sebastian
20. Tekień Karol
21. Wasilewski Konrad
22. Węgrzynowicz Damian
23. Wilczewski Konrad
24. Wierzbicki Kamil

I b

Wychowawca - p. Marianna Wojtkielewicz
1. Andraka Sylwia
2. Baworska Magdalena
3. Bibińska Klaudia
4. Daniłowski Adam Jan
5. Domaradzki Dawid
6. Humienik Magdalena
7. Janowicz Karolina
8. Jarocka Anita
9. Karwacka Weronika
10. Kochmański Dawid
11. Kozłowska Weronika Ilona
12. Kruczkowski Sylwester
13. Malinowski Piotr
14. Młodzianowski Adam
15. Olszewski Paweł
16. Potocka Roksana
17. Purta Dawid
18. Purta Kamil
19. Roszko Karolina
20. Rutkowski Łukasz
21. Sienkiewicz Martyna
22. Sienkiewicz Sylwia
23. Urbanowicz Rachela
24. Zabielski Hubert Konrad
25. Zabielski Adrian Eryk

I c

Wychowawca - p. Irena Gulewicz
1. Bajkowski Karol
2. Buńkowska Justyna
3. Den Marzena
4. Dziekoński Mateusz
5. Grabowska Karolina Wiktoria
6. Grybło Izabela
7. Jankowska Alicja
8. Kakareko Patryk
9. Karniej Patryk Sebastian
10. Koda Manuela
11. Koda Krzysztof
12. Kozłowski Kamil
13. Krukowska Martyna
14. Kuc Dawid
15. Okulski Patryk
16. Pełszyński Przemysław
17. Puchalska Klaudia
18. Rafałowski Dawid
19. Roszko Mateusz
20. Rutkowska Kamila
21. Sulima Kamila
22. Sut Dorota
23. Szczepura Piotr
24. Szeszko Dominik
25. Szypcio Wojciech
26. Wojtach Kamila

I d

Wychowawca - p. Mieczysław Kotiuk
1. Gołębiewska Izabela
2. Jabłoński Szymon
3. Kuc Karolina
4. Kuc Michał
5. Kulikowski Patryk
6. Masłowska Elżbieta
7. Męczkowski Tomasz Kajetan
8. Milewski Szymon
9. Minkiewicz Mateusz
10. Moniuszko Mateusz
11. Mońko Gabriela Urszula
12. Oszczapińska Klaudia
13. Paniczko Karol
14. Pieńczykowska Katarzyna
15. Pruszyński Maciej
16. Roszko Adam
17. Rouini Adrian Adam
18. Rutkowski Kamil
19. Skutnik Jakub Paweł
20. Smółko Rafał
21. Snarska Sylwia
22. Sobolewska Ewa Barbara
23. Sobolewska Milena
24. Tabor Zuzanna
25. Wejs Beata
26. Wrutniak Paulina

I e

Wychowawca - p. Przemysław Borowik
1. Borys Klaudia
2. Czajkowska Żaneta
3. Dec Magdalena
4. Filipek Kamila
5. Grochowska Marzena
6. Grygorczyk Sylwia
7. Kmita Karol
8. Kobeszko Piotr
9. Kruk Emilia
10. Maciorowski Kamil
11. Magnuszewski Bartosz
12. Malinowski Dawid
13. Radomska Natalia
14. Romanowicz Mateusz
15. Rutkowska Kinga
16. Rutkowska Katarzyna
17. Rutkowski Kamil
18. Sokołowski Łukasz
19. Strzeszewski Mateusz
20. Stypułkowska Ewelina
21. Szeszko Martyna
22. Wasilewski Daniel Jan
23. Wejs Edyta
24. Witkowski Dawid
25. Zakrzewski Janusz

I f

Wychowawca - p. Elżbieta Grygo
1. Andraka Sylwia
2. Chojnowski Adam Kacper
3. Dominiak Patrycja
4. Dzierżanowska Magdalena
5. Filewicz Przemysław Piotr
6. Imbiorska Anna
7. Jarmołowicz Karol
8. Jeleń Patrycja Marzena
9. Karwowski Juliusz
10. Kuczyńska Klaudia
11. Kukliński Daniel
12. Kulesza Katarzyna
13. Łabanowska Katarzyna
14. Łobacz Daniel
15. Łobacz Przemysław Izydor
16. Magnuszewska Barbara
17. Marcinkiewicz Julia
18. Minkiewicz Marcin
19. Misiewicz Filip
20. Olechno Rafał
21. Sygit Marcin
22. Szafrański Marcin
23. Świerzbińska Joanna
24. Tekień Karolina
25. Wojtach Weronika
26. Wojtach Patryk

I g

Wychowawca - p. Urszula Wójcikowska
1. Durka Joanna
2. Ciborowski Konrad
3. Ciborowski Marek
4. Dębkowski Artur
5. Iwanicki Kamil
6. Iwanicki Maciej
7. Juchniewicz Maciej
8. Kalinowski Cezary
9. Kapica Ewa
10. Klepadło Marlena
11. Lisiewicz Maciej
12. Okulczyk Michalina
13. Poliński Kacper Tomasz
14. Popławski Patryk
15. Węgrowska Angelika Agata
16. Wysocki Paweł
17. Zabielska Kinga

Uczniowie szkoły w latach 2011-2012

I a

Wychowawca - p. Krystyna Sauć
1. Adamczyk Maciej
2. Beczko Katarzyna
3. Ciborowska Dominika
4. Cimoch Natalia
5. Cybulko Karolina
6. Dąbrowska Magdalena
7. Dec Mateusz
8. Gawędzka Adrianna
9. Gawryło Mateusz Marek
10. Klimuszko Justyna
11. Kobyliński Szymon
12. Kuczyński Dawid
13. Kuczyński Piotr
14. Lenczewski Adam
15. Lis Igor
16. Łapiński Norbert
17. Magnuszewska Kamila
18. Mocarski Marcin
19. Raś Adam
20. Rogińska Karolina
21. Romanowski Karol
22. Szczepańska Julita
23. Szypcio Kamil
24. Świerzbińska Julita
25. Tynecki Kacper Jakub
26. Zalewska Katarzyna
27. Zdańska Adrianna

I b

Wychowawca - p. Anna Perkowska
1. Bankiewicz Arian Władysław
2. Bogdańska Martyna
3. Bratkowska Izabela
4. Buzun Jakub
5. Czajkowska Wiktoria Oliwia
6. Czajkowski Artur Andrzej
7. Daniłowska Ewa
8. Dębkowski Rafał
9. Dyszkiewicz Jakub
10. Jaświg Ewelina
11. Krajewska Milena
12. Łaniewski Mateusz
13. Małanowska Ewelina
14. Milewski Kamil
15. Mroczko Konrad
16. Olechno Karol
17. Paniucki Radosław Michał
18. Rutkowski Mateusz
19. Skarżyńska Paulina
20. Snopko Gabriela
21. Sobolewski Krzysztof
22. Talaga Sebastian
23. Waluszko Katarzyna
24. Wasilewski Daniel Jan
25. Wiśniewska Joanna
26. Woźniak Paulina
27. Wroceńska Urszula
28. Zabłudowska Sylwia
29. Zabrzycki Mateusz Stanisław

I c

Wychowawca - p. Danuta Siemionkowicz
1. Belka Aleksandra Luiza
2. Cimoch Krzysztof
3. Cywińska Bernadetta
4. Cywiński Marcin
5. Dąbrowski Sebastian
6. Gajda Artur
7. Grabowska Sandra
8. Kostro Jakub
9. Kukliński Daniel
10. Kulikowska Natalia
11. Laskowska Milena
12. Marcinkiewicz Sylwester
13. Mocarski Patryk
14. Mrozowska Anna
15. Nikołajuk Kacper
16. Oszczapiński Adrian
17. Paniczko karolina
18. Puchalski Tomasz
19. Pukszta Wioletta
20. Rafałko Dawid
21. Rafałowski Jakub
22. Rogowska Edyta
23. Rutkowska Justyna
24. Skorchodzki Piotr
25. Skwarko Jolanta
26. Sobolewska Wiktoria
27. Szczepański Grzegorz
28. Zalewska Sandra Zuzanna
29. Zalewski Jakub
30. Zastocki Mateusz

I d

Wychowawca - p. Teresa Turczyńska
1. Brakoniecka Izabela
2. Chojnowski Artur
3. Czerep Magdalena
4. Domaradzka Paulina
5. Gołębiewski Mateusz
6. Hryniewicki Piotr
7. Kotuk Ewa
8. Kruczkowski Damian
9. Kuczyński Przemysław Wojciech
10. Lazer Alicja
11. Magnuszewski Rafał
12. Marcinkiewicz Mariusz
13. Masłowski Damian
14. Matan Sandra
15. Nosorowski Michał
16. Okulska Arletta
17. Olszewski Mateusz
18. Pukszta Dawid
19. Purta Marcin
20. Rogowski Piotr
21. Rutkowski Krzysztof Tomasz
22. Rutkowski Łukasz
23. Sosnowski Dominik
24. Szafranowski Hubert
25. Tekień Edyta
26. Zabielska Anita Magdalena
27. Zalewski Konrad
28. Zielińska Marta
29. Znosko Martyna

I e

Wychowawca - p. Lidia Kraszewska
1. Blaszko Magdalena
2. Bujnarowski Rafał
3. Burzyński Krzysztof
4. Chwetko Mateusz Eryk
5. Czerepko Szymon
6. Głódź Izabela
7. Grygo Urszula
8. Grygo Oliwia
9. Jóźwicka Agnieszka
10. Łagodzki Krystian
11. Magnuszewski Adam
12. Malinowski Dawid
13. Masłowski Adrian
14. Misiejko Paulina
15. Młodzianowski Adam
16. Palecki Maciej
17. Paniczko Michał
18. Polińska Karolina
19. Porzecka Dominika
20. Rafało Magdalena
21. Roszko Patrycja
22. Rutkowska Sylwia
23. Sadkowska Anna
24. Siemaszko Adrian
25. Szorc Szymon
26. Wilamowski Michał
27. Wyszkowski Wojciech
28. Zabielska Angelika Malwina
29. Zabłudowski Filip

I f

Wychowawca - p. Barbara Sajkowska
1. Bieliński Piotr
2. Czaplicki Krystian
3. Fadrowska Adrianna
4. Kisło Marcin
5. Kuczyńska Emilia
6. Mazur Marcin
7. Moniuszko Adrian
8. Orzechowski Konrad
9. Pawelski Błażej
10. Popławski Kamil
11. Sut Weronika
12. Szklanko Natalia
13. Świerzbiński Kamil
14. Wasilewski Marcin Jan
15. Wojtkielewicz Maciej
16. Kukliński Daniel

Uczniowie szkoły w latach 2012-2013

I a

Wychowawca - p. Dariusz Grabowski
1. Buńkowska Katarzyna
2. Czarniecka Julia
3. Dębowska Aleksandra
4. Frącz Emil
5. Grom Wojciech
6. Jarmołowicz Paulina
7. Kuc Kacper
8. Kuczyńska Adrianna
9. Łabanowska Magdalena
10. Magnuszewska Luiza
11. Miłkowska Weronika
12. Misiejko Milena
13. Modzelewski Rafał
14. Okulska Aneta
15. Olszyński Konrad
16. Poduch Paulina
17. Purta Michał
18. Rybicka Marta
19. Stypułkowski Rafał
20. Sulewski Rafał
21. Sygit Łukasz
22. Świerzbińska Urszula
23. Tałałaj Karolina
24. Walukiewicz Aleksandra
25. Wiśniewski Adam
26. Wojtach Karol
27. Zabielska Anna

I b

Wychowawca - p. Joanna Kisło
1. Bajkowska Magdalena
2. Biernath Iza
3. Burzyński Piotr
4. Bykowski Karol
5. Dzierżanowski Ernest
6. Grabowska Julita
7. Karwowski Krystian
8. Kuc Magda
9. Man Patryk
10. Masłowska Izabela
11. Matan Elżbieta
12. Misiewicz Marta
13. Olszyńska Karolina
14. Poduch Katarzyna
15. Radomski Krzysztof
16. Rafałko Mateusz
17. Romanowski Kamil
18. Rutkowska Emilia
19. Rutkowska Natalia
20. Sokołowski Łukasz
21. Szklanko Piotr
22. Trybułowski Karol
23. Wasilewski Daniel
24. Wejs Artur
25. Zabłudowski Michał
26. Zastocki Piotr
27. Sienkiewicz Daniel

I c

Wychowawca - p. Małgorzata Dmitruk
1. Bielska Katarzyna
2. Bigda Natalia
3. Borowik Izabela
4. Jakuć Dawid
5. Janicka Klara
6. Jankowski Krzysztof
7. Januszewski Bartłomiej
8. Karwowska Eliza
9. Kuc Tomasz
10. Kukliński Konrad
11. Lewkowski Błażej
12. Miastkowski Mateusz
13. Mikiewicz Dominika
14. Milewski Konrad
15. Misiewicz Adam
16. Mojsak Marlena
17. Olechno Monika
18. Olszyński Mateusz
19. Paniczko Magdalena
20. Przygodzki Michał
21. Purta Sebastian
22. Roszko Anna
23. Roszko Mateusz
24. Sienkiewicz Przemysław
25. Sokołowski Maciej
26. Sygit Karol
27. Szeszko Aleksandra
28. Turczyńska Emilia
29. Woźniak Klaudia

I d

Wychowawca - p. Jarosław Kulikowski
1. Bankiewicz Adrian
2. Bogdzio Weronika
3. Chilmon Jakub
4. Dąbrowski Mateusz
5. Fiediukiewicz Edyta
6. Jarocki Patryk
7. Karwowska Izabela
8. Karwowska Weronika
9. Kibiersza Dominika
10. Kuligowski Piotr
11. Kulikowska Izabela
12. Lisiewicz Hubert
13. Łapiński Konrad
14. Magnuszewski Artur
15. Miniewicz Jakub
16. Moniuszko Anna
17. Moniuszko Klaudia
18. Mroczko Kinga
19. Olechno Karol
20. Piasecki Michał Karol
21. Polis Ewelina
22. Saniewska Małgorzata
23. Sienkiewicz Patryk
24. Skarżyńska Paulina
25. Stefański Maciej
26. Stypułkowski Marek
27. Świerzbińska Urszula
28. Wojtach Julia
29. Wroceńska Patrycja

I e

Wychowawca - p. Marzena Palecka
1. Bagiński Krzysztof
2. Bogdan Paweł
3. Dąbrowska Natalia
4. Dębowski Patryk
5. Dziekońska Katarzyna
6. Dziekoński Michał
7. Dzięgielewska Marta
8. Jabłoński Damian
9. Jurgielewicz Maciej
10. Kapica Karolina
11. Kisło Martyna Ewelina
12. Magnuszewska Paulina
13. Okrasiński Kamil
14. Olechno Jakub
15. Rawa Emila
16. Wilamowska Elwira
17. Zajkowski Paweł

Uczniowie szkoły w latach 2013-2014

I a

Wychowawca: p. Mieczysław Kotiuk
1. Akacka Martyna
2. Bajko Dominika
3. Chodkiewicz Piotr
4. Cimoch Paulina
5. Dalecki Konrad
6. Daniłowski Artur Jan
7. Dąbrowska Julia
8. Ferenc Oliwia
9. Jakowiak Patrycja
10. Januszewska Julia
11. Kalinowski Krzysztof
12. Karwacki Konrad Marcin
13. Kochmańska Sylwia
14. Kuc Paweł
15. Kulesza Krystian
16. Mikiewicz Michał
17. Minkiewicz Michał
18. Nietupska Martyna
19. Okrasiński Adam
20. Olszyński Damian
21. Orłowski Piotr
22. Stankiewicz Piotr Dariusz
23. Tabor Monika
24. Tałałaj Magdalena
25. Wyłuda Emilia
26. Zach Adam
27. Zalewski Kacper
28. Zdańska Urszula
29. Zyskowska Aleksandra

I b

Wychowawca: p. Eugeniusz Wojtkielewicz
1. Bajkowska Karolina
2. Bujnowski Karol
3. Bykowski Karol Dawid
4. Czyżewski Łukasz
5. Daniłowski Eryk
6. Danowska Wiktoria
7. Jabłoński Patryk
8. Jóźwiak Karolina
9. Kamiński Hubert
10. Karwowska Karolina
11. Kondzior Rafał
12. Krukowska Natalia
13. Laskowska Paulina
14. Malinowski Dawid
15. Olechno Karolina
16. Olszyńska Katarzyna
17. Olszyński Bartłomiej
18. Oszczapiński Krystian
19. Paniczko Adam
20. Pracki Krystian
21. Radzajewski Mateusz
22. Rafałko Sylwia
23. Snarski Piotr Paweł
24. Szklanko Jakub
25. Szypcio Adrian Damian
26. Trybułowska Ewelina
27. Wasilewki Konrad
28. Zambrzycka Patrycja
29. Ziemkiewicz Gabriela

I c

Wychowawca: p. Przemysław Borowik
1. Blaszko Zuzanna
2. Brakoniecki Jakub
3. Dobreńko Piotr
4. Gryc Norbert
5. Gryszko Weronika
6. Gudel Błażej
7. Jarmołowicz Ewelina
8. Kasińska Gabriela
9. Korczak Przemysław
10. Kostro Aleksandra
11. Kuczyński Patryk
12. Marcinkiewicz Michał
13. Mickiewicz Karol
14. Misiewicz Aneta
15. Mroczko Magdalena
16. Olechno Natalia
17. Olszyńska Paulina
18. Puchalski Przemysław
19. Pukszta Kamil
20. Rutkowska Natalia
21. Sadkowska Karolina
22. Sak Monika
23. Sut Mateusz
24. Szpyruk Jan Jakub
25. Tekień Mateusz
26. Wasilewski Daniel
27. Wejs Joanna
28. Zabielski Adrian daniel
29. Zakrzewska Justyna
30. Zelma Mateusz

I d

Wychowawca: p. Elżbieta Grygo
1. Brasławska Klaudia
2. Bykowska Paulina
3. Hałubowski Damian
4. Jabłoński Dawid
5. Kakareko Agata
6. Kała Natalia
7. Kawałko Wioletta
8. Koda Kacper
9. Kozłowska Natalia
10. Kropiewnicka karolina
11. Kupińska Aleksandra
12. Leszkowicz Julian
13. Łoś Patryk
14. Niedziołko Paulina
15. Pawelski Michał
16. Pruszyński Dawid
17. Purta Maciej
18. Rafałowska Karolina
19. Roszko Weronika
20. Sokołowska Katarzyna
21. Sznel Sylwia
22. Szypcio Jacek
23. Szypcio Karlina
24. Szypcio Monika
25. Wajsiel Szymon
26. Wasilewska Aneta
27. Wasilewski Michał
28. Wojtach Karol
29. Zalewski Mateusz
30. Złotnik Marta

I e

Wychowawca: p. Irena Gulewicz
1. Bobrowska Urszula
2. Ciborowska Dominika
3. Czajkowski Karol Mateusz
4. Dziekoński Rafał
5. Gołębiewski Maciej
6. Gołębiewski Michał
7. Grygorczyk Artur
8. Jarocki Dawid
9. Kobeszko Weronika
10. Kotuk klaudia
11. Lewkowski Adrian
12. Lewkowski Marcin
13. Łaniewska Kinga
14. Łaniewski Mateusz
15. Łobacz Łukasz
16. Mikiewicz Dominika
17. Mroczko Michał Krystian
18. Niemczyk Klaudia
19. Pacewicz Dawid
20. Purta Patryk
21. Rutkowski Mateusz
22. Siemionkowicz Michał
23. Sienkiewicz Klaudia
24. Stanisławczyk Hubert
25. Szaciłowski Rafał
26. Torebko Sylwia
27. Węgrowska Paulina
28. Witkowska Ewelina
29. Wojtach Adam

I e

Wychowawca: p. Dorota Góralczyk
1. Bujnarowska Klaudia
2. Dembowski Szymon
3. Dziekoński Kamil
4. Humienik Paweł
5. Jóźwicka Anna
6. Kibiersza Damian
7. Kulikowska Katarzyna
8. Olechno Adam
9. Panasiuk Kamil
10. Porzecka Beata
11. Saniewska Ewa
12. Sawicki Antoni Marek
13. Sienkiewicz Marta
14. Świerzbińska Patrycja
15. Wojtach Klaudia

Uczniowie szkoły w latach 2014-2015

I a

Wychowawca: p. Barbara Sajkowska
1. Bigda Krystian
2. Daniłowski Adam
3. Dąbrowska Martyna
4. Filipkowski Łukasz
5. Grygoruk Piotr
6. Kuczyńska Natalia
7. Łabanowska Kinga
8. Malinowski Sebastian
9. Magnuszewski Paweł
10. Marcinkiewicz Alicja
11. Milewska Anna
12. Parzych Adrianna
13. Pawelska Aleksandra Anna
14. Pochodin Marcin
15. Rafałko Aleksandra
16. Rafałowska Julia
17. Rafałowski Norbert
18. Siuchno Szymon
19. Szaciłowska Maja
20. Szklanko Wiktoria
21. Świerzbińska Ewelina
22. Tekień Martyna
23. Wejs Karolina
24. Wilamowski Krystian
25. Wiszowata Zuzanna
26. Zastocki Jakub

I b

Wychowawca: p. Krystyna Sauć
1. Amonowicz Patrycja
2. Bajkowska Julia
3. Bobek Justyna
4. Bobrowska Barbara
5. Bogdańska Weronika
6. Bogdzio Kamil
7. Bobrowska Aleksandra
8. Grochowska Viktoria
9. Halicki Damian
10. Jabłonowski Paweł
11. Jabłońska Weronika
12. Januszewski Piotr
13. Karwacki Kamil
14. Kozłowski Rafał
15. Krystochowicz Natalia
16. Leoszewska Patrycja
17. Łopuch Piotr
18. Mieńko Adam
19. Myszka Weronika
20. Osmólska Kamila
21. Potocki Rafał
22. Rogowski Jakub
23. Rutkowski Łukasz
24. Szklanko Jakub
25. Trojanowski Mateusz
26. Wierzbicki Jan Wiktor
27. Wiśniewska Weronika
28. Wykowski Damian
29. Znosko Adam

I c

Wychowawca: p. Teresa Turczyńska
1. Borawski Dawid
2. Chwetko Jakub
3. Czajkowska Klaudia
4. Czostków Konrad
5. Danowski Adam
6. Dębkowski Jakub
7. Gawędzka Natalia
8. Januszewski Jakub
9. Kobyliński Hubert
10. Kruczkowska Katarzyna
11. Kruczkowski Kamil
12. Lewkowski Dawid
13. Łosiewicz Andrzej
14. Magnuszewski Jakub
15. Matan Patrycja
16. Miastkowska Kamila
17. Mrozowski Mateusz
18. Obuchowski Piotr
19. Olszyńska Agnieszka
20. Radomski Patryk
21. Rafało Kamil
22. Romanowski Piotr
23. Siemionkowicz Marta
24. Sokołowski Paweł
25. Urban Julia
26. Walejewski Jakub
27. Wojtach Adam

I d

Wychowawca: p. Danuta Siemionkowicz
1. Bienasz Ewelina
2. Bykowski Karol
3. Danowski Hubert
4. Dochód Kacper
5. Gronwald Patrycja
6. Grunwald Mateusz
7. Januszewski Damian
8. Jarocka Justyna
9. Kalinowska Natalia
10. Kamiński Jakub
11. Kapica Grzegorz
12. Karmiński Krystian
13. Kasabuła Mikołaj
14. Kuczyńska Monika
15. Ławreszuk Jakub
16. Omielan Weronika
17. Puchalski Maciej
18. Rożenko Dawid
19. Rutkowska Sylwia
20. Sadowska Dominika
21. Siwiec Błażej
22. Sokołowski Patryk
23. Trybułowska Patrycja
24. Trybułowski Szymon
25. Waszczyńska Justyna Julia
26. Wilamowska Gabriela

I e

Wychowawca: p. Lidia Kraszewska
1. Blaszko Jakub
2. Borowik Jan
3. Cimoch Adam
4. Dekarz Maciej
5. Dembowski Bartosz
6. Dziekońska Emilia
7. Filewicz Radosław Patryk
8. Kossakowska Aleksandra
9. Łaniewski Łukasz
10. Milewska Kamila
11. Olechno Jakub
12. Polińska Dominika
13. Pukszta Weronika
14. Sadkowski Karol
15. Winnicka Wioletta Zuzanna
16. Zadroga Zuzanna Małgorzata
17. Załoga Julia
18. Żukowska Paulina

Uczniowie szkoły w latach 2015-2016

I a

Wychowawca: p. Dariusz Grabowski
1. Adasiewicz Jakub
2. Bielawski Daniel
3. Chodak Paweł
4. Chojnowska Paulina
5. Ciochanowska Aleksandra
6. Dziuba Jakub
7. Gebert Sebastian
8. Godlewska Justyna
9. Januszewska Patrycja
10. Jarocki Jakub
11. Kuć Karolina
12. Leszczyńska Laura
13. Maciorowska Klaudia
14. Magnuszewska Natalia
15. Magnuszewski Wojciech
16. Osiecki Patryk
17. Pukszta Maciej
18. Rosińska Aleksandra
19. Rutkowska Klaudia
20. Skowronek Marcin
21. Skwarko Aleksandra
22. Sulewska Patrycja
23. Świerzbiński Paweł
24. Szafrańska Katarzyna
25. Wojtach Klaudia
26. Znosko Paulina

I b

Wychowawca: p. Joanna Kisło
1. Cegłowska Klaudia
2. Chojnowska Wiktoria
3. Frącz Andżelika
4. Gawędzka Natalia
5. Gołębiewska Urszula
6. Grygo Maciej
7. Grygorczyk Zuzanna
8. Jarmoszko Artur
9. Jarmoszko Hubert
10. Kruk Maciej
11. Magnuszewska Aleksandra
12. Moniuszko Marzena
13. Mroczko Artur
14. Mroczko Monika
15. Olechno Krzysztof
16. Olszyński Kamil
17. Popławski Jakub
18. Prewandowski Patryk
19. Sobolewski Kamil
20. Sulima Piotr
21. Sygit Weronika
22. Tarasiuk Jakub
23. Tekień Damian
24. Urban Julia
25. Wojtach Adam

I c

Wychowawca: p. Małgorzata Dmitruk
1. Burawska Kamila
2. Dąbrowski Jakub
3. Dąbrowski Paweł
4. Gołębiewski Bartosz
5. Gudel Krystian
6. Jabłonowski Tomasz
7. Januszewska Aleksandra
8. Kajdres Natalia
9. Kruk Klaudia
10. Kuklo Martyna
11. Kulima Krzysztof
12. Łosiewicz Jakub
13. Łoś Dawid
14. Matan Katarzyna
15. Omielan Elwira
16. Oszczapińska Eliza
17. Pawelski Paweł
18. Rafałko Wiktoria
19. Siemionkowicz Adam
20. Siemionkowicz Nicolas
21. Sienkiewicz Zbigniew
22. Sosnowska Magdalena
23. Świętochowska Julia
24. Tałałaj Joanna
25. Torebko Bartłomiej
26. Urbanowicz Katarzyna
27. Wojtczak Mateusz Noe
28. Wyszkowski Marcin
29. Zalewski Michał
30. Złotkowska Wiktoria Maria

I d

Wychowawca: p. Jarosław Kulikowski
1. Bartnicka Agnieszka
2. Chodkiewicz Kacper
3. Daniłowska Kamila
4. Dera Katarzyna
5. Dębkowski Damian
6. Hryniewicka Adrianna
7. Jaroszonek Kamila
8. Kamiński Damian
9. Kobeszko Andrzej
10. Koda Damian
11. Malinowska Weronika
12. Nikołajów Norbert
13. Olszyńska Joanna
14. Pawluk Michał
15. Potocki Michał
16. Rafałowska Natalia
17. Rybaczek Diana
18. Sadkowski Kamil
19. Sokołowski Patryk
20. Szeszko Angelo
21. Szydłowski Adrian
22. Tekień Magdalena
23. Wiesztort Sandra
24. Wilamowska Patrycja
25. Wilamowska Weronika
26. Zienkiewicz Karolina

I e

Wychowawca: p. Marzena Palecka
1. Adamczyk Małgorzata
2. Bagiński Piotr
3. Bartnicka Weronika
4. Bielski Mateusz
5. Gieńko Mateusz
6. Janczyło Michał
7. Januszewski Marcin
8. Jaworowska Wiktoria
9. Kalinowski Marcin
10. Karpiński Filip
11. Kondzior Katarzyna
12. Kostro Tomasz
13. Kościuk Natalia
14. Kruk Joanna
15. Maciorowski Mateusz
16. Masłowski Adam
17. Miłkowska Patrycja
18. Minkiewicz Marta
19. Mnich Mateusz
20. Mocarski Konrad
21. Olechno Klaudia
22. Pawelska Wiktoria
23. Piątkowski Maciej
24. Pisanko Julia
25. Radomska Martyna
26. Rozłucka Milena
27. Skibicki Paweł
28. Skorochodzka Aleksandra
29. Wiatr Gniewko Adam

Uczniowie szkoły w latach 2016-2017

I a

Wychowawca: p. Katarzyna Gawędzka
1. Bogdan Jakub
2. Blaszko Katarzyna
3. Bogdańska Julia
4. Chodak Katarzyna
5. Dąbrowska Sylwia
6. Dylewska Gabriela
7. Grabowska Paulina
8. Grądzki Mateusz
9. Grygo Aleksandra
10. Jabłonki Jakub
11. Jarocka Urszula
12. Kuklewicz Jakub
13. Łobacz Dominika
14. Milewski Dawid
15. Puchalska Roksana
16. Rudzińska Karolina
17. Rutkowska Marlena
18. Saniewski Adam
19. Stanisławczyk Anita
20. Szeszko Julia
21. Tekień Paulina
22. Zalewski Hubert
23. Zarzecki Kamil

I b

Wychowawca - p. Mieczysław Kotiuk
1. Bielska Sandra
2. Ciborowska Natalia
3. Ciecierski Dawid
4. Daniłowska Diana
5. Dybacka Weronika
6. Dzierżanowska Urszula
7. Golmanowski Rafał
8. Imbiorski Jakub
9. Jarmołowicz Zuzanna
10. Karwowski Bartosz
11. Klepacka Wiktoria
12. Kłębek Klaudia
13. Kochańska Zuzanna
14. Marchel Julia
15. Mikiewicz Julia
16. Okulska Patrycja
17. Ołyński Szymon
18. Pracki Kacper
19. Prewandowski Kamil Andrzej
20. Prewandowski Patryk
21. Romanowski Kacper
22. Sebunia Damian
23. Sienkiewicz Paweł
24. Szymańska Natalia
25. Wasilewska Weronika
26. Wasilewski Mateusz

I c

Wychowawca: p. Przemysław Borowik
1. Balcerzak Ewelina
2. Bieniasz Kinga
3. Danowski Paweł
4. Filipkowski Piotr
5. Gawędzka Klaudia
6. Hinc Iwa
7. Hryniewicki Hubert
8. Jarmołowicz Łukasz
9. Kamińska Kinga
10. Kobeszko Andrzej
11. Kuc Piotr
12. Łabanowski Hubert
13. Łobacz Ewelina
14. Mroczko Monika
15. Olechno Krzysztof
16. Potocka Patrycja
17. Radomska Martyna
18. Rutkowski Michał
19. Rzędzian Dawid
20. Siemionko Dawid
21. Siemionkowicz Damian
22. Siemionkowicz Jakub
23. Snopko Mateusz
24. Sulima Kacper
25. Urban Damian
26. Woronowicz Wiktoria

I d

Wychowawca - p. Elżbieta Grygo
1. Chojnowski Piotr
2. Grygo Oliwia
3. Klepadło Dominika
4. Kupiński Damian
5. Kulikowski Michał
6. Łoś Marcin
7. Miękisz Piotr
8. Mroczko Artur
9. Niewodowski Emil
10. Nikołajuk Karolina
11. Olechno Marek
12. Rafałowska Julia
13. Rogiński Mateusz
14. Romanowski Piotr
15. Rzemieniecki Radosław
16. Siemaszko Patrycja
17. Skwarko Laura
18. Sokołowski Patryk
19. Szwarc Antonina
20. Szymczyk Jakub
21. Szypcio Adam
22. Szypcio Weronika
23. Szypcio Paweł
24. Świerzbińska Emilia
25. Wajsiel Kinga
26. Żak Urszula
27. Żędzian Jakub

I e

Wychowawca: p. Mirosława Góralczyk
1. Bajkowski Jan Bartosz
2. Burzyńska Julia
3. Dębowska Klaudia
4. Kalinowski Piotr
5. Klicki Antoni
6. Krystochowicz Patrycja Maria
7. Kulikowski Kamil
8. Moniuszko Kinga
9. Mońko Jakub Jacek
10. Nowakowski Wojciech
11. Pisanko Adrian
12. Pukszta Michał
13. Sienkiewicz Julia Natalia
14. Stankiewicz Agnieszka Anita
15. Stankiewicz Damian
16. Włodkowska Kinga
17. Zajkowski Piotr
18. Zieliński Paweł