Erasmus+
1 2 3 4 5

Sukcesy sportowe

2000/2001

1. Sławomir Bagiński - III miejsce w biegu na 1000 m w finale wojewódzkim Gimnazjady w lidze LA,
2. Piłka siatkowa chłopców - I miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady.

2001/2002

1. Agnieszka Anszczak - I miejsce w Mistrzostwach Podlasia w narciarstwie biegowym na 3 km (classic) i na 5 km (skate),
2. E. Siemionkowicz, M. Szklanko, Alicja Filipkowska, K. Lisiewicz - III miejsce w Igrzyskach Województwa w Pływaniu,
3. Sławomir Bagiński - I miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady w lidze LA i III miejsce w biegu na 1000 m w finale wojewódzkim Gimnazjady,
4. Piotr Rutkowski - III miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady w lidze LA,
5. Alicja Filipkowska - I miejsce w rzucie młotem w finale wojewódzkim Gimnazjady
6. Sebastian Młodzianowski - II miejsce w skoku wzwyż w finale wojewódzkim Gimnazjady,
7. Bartosz Kulesza - II miejsce w biegu na 300 m w finale wojewódzkim Gimnazjady,
8. B. Kulesza, S. Młodzianowski, S. Bagiński - II miejsce w sztafecie 4x100 w finale wojewódzkim Gimnazjady,
9. Paweł Mroczko - III miejsce w rzucie dyskiem w finale wojewódzkim Gimnazjady,
10. Kamil Kuczyński - I miejsce w Polsce w długodystansowych rajdach konnych na 123 km,
11. Piłka siatkowa chłopców - II miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady.

2002/2003

1. Piłka siatkowa dziewcząt - I miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady,
2. Piłka siatkowa chłopców - III miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady,
3. Sztafeta pływacka - III miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady.

2003/2004

1. Piotr Rutkowski - I miejsce w biegu na 1000m w finale ogólnopolskim Gimnazjady w lidze lekkoatletycznej,
2. Joanna Mróz - I miejsce w rzucie młotem w finale wojewódzkim Gimnazjady,
3. Łukasz Studniarek - II miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady w lidze lekkoatletycznej w biegu na 1000 m,
4. Krzysztof Karwel - III miejsce w skoku wzwyż w finale wojewódzkim Gimnazjady,
5. Biegi przełajowe chłopców - I miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady,
6. Piłka siatkowa chłopców - III miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady.

2004/2005

1. Joanna Mróz - IV miejsce w rzucie młotem w Mistrzostwach Polski Młodzików Ogólnopolska i II miejsce w rzucie młotem w finale wojewódzkim Gimnazjady,
2. Michał Bagiński - udział w finale na 5000 m w biegach przełajowych w Olimpiadzie Młodzieży.

2005/2006

1. T. Sygit - I miejsce w pchnięciu kulą w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i I miejsce w pchnięciu kulą w finale wojewódzkim Gimnazjady w lidze LA,
2. D. Łagodzki, M. Sut, M. Januszewski, P. Bagiński, S. Burzyński, M. Konopka, B. Zabielski, P. Paniczko, A. Młodzianowski, D. Roszko - I miejsce w biegach przełajowych w finale wojewódzkim Gimnazjady,
3. E. Kulesza, J. Kuczewska, S. Lisiewicz, E. Wasilewska, A. Sobolewska, M. Bykowska, J. Purta, S. Młodzianowska, M. Dąbrowska, K. Szklarzewska - I miejsce w biegach przełajowych w finale wojewódzkim Gimnazjady,
4. P. Bagiński - II miejsce w biegu na 1000 m w finale wojewódzkim Gimnazjady,
5. M. Filipkowska - II miejsce w rzucie młotem w finale wojewódzkim Gimnazjady,
6. M. Rynkiewicz - III miejsce w biegu na 100 m w finale wojewódzkim Gimnazjady,
7. D. Roszko - III miejsce w biegu na 1000 m w finale wojewódzkim Gimnazjady.

2006/2007

1. M. Filipkowska - I miejsce w rzucie młotem w finale wojewódzkim Gimnazjady w LA i w Wojewódzkim "Dniu Młodego Miotacza", II miejsce w pchnięciu kulą w Wojewódzkim "Dniu Młodego Miotacza",
2. D. Roszko - II miejsce w biegu na 2000 m w finale Mistrzostw LZS w biegach i III miejsce w biegu na 3000 m w Ogólnopolskich Igrzyskach Zrzeszenia LZS,
3. M. Januszewski - II miejsce w biegu na 600 m w finale Mistrzostw LZS w biegach,
4. Biegi przełajowe dziewcząt - I miejsce w finale Mistrzostw LZS,
5. Biegi przełajowe chłopców - III miejsce w finale Mistrzostw LZS.

2007/2008

1. Agnieszka Gruczek - I miejsce w siatkówce plażowej kadetek w Mistrzostwach województwa podlaskiego,
2. Piłka siatkowa dziewcząt - II miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady,
3. M. Furtek - II miejsce w pchnięciu kulą w Otwartych Mistrzostwach Województwa.

2008/2009

1. Kamil Purta - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym indywidualnie,
2. Mateusz Purta - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym indywidualnie,
3. Michał Furtek - I miejsce w pchnięciu kulą w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w lekkiej atletyce,
4. Karina Kuczyńska, Artur Kulesza - I miejsce w biegach przełajowych w Gimnazjadzie powiatowej,
5. Diana Mitroszewska, Bartłomiej Chojnowski - II miejsce w biegach przełajowych w Gimnazjadzie powiatowej,
6. Monika Olechno, Sylwia Buńkowska, Patrycja Grygielko, Izabela Cybulko - II miejsce w badmintonie w Gimnazjadzie powiatowej,
7. Sebastian Januszewski, Tomasz Sierba, Jakub Szydłowski, Piotr Łosiewicz - III miejsce w badmintonie w Gimnazjadzie powiatowej.

2009/2010

1. Sylwia Buńkowska - I miejsce w pchnięciu kulą w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików,
2. Mateusz Sygit - I miejsce w rzucie młotem w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików,
3. Dominika Wróblewska - I miejsce w rzucie oszczepem w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików,
4. Mariusz Wilczko - II miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików,
5. Błażej Wilamowski - III miejsce w biegu na 300 metrów przez płotki w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików,
6. Radosław Wołowiec - III miejsce w rzucie młotem w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików,
7. Michał Kuligowski - III miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików,
8. Damian Kamiński, Mariusz Wilczko, Błażej Wilamowski, Michał Kuligowski - III miejsce w sztafecie 4x100m w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików,
9. Martyna Olszyńska - II miejsce w Ogólnopolskich Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS,
10. Ewelina Czopik - III miejsce w Ogólnopolskich Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS,
11. Sylwia Buńkowska, Dominika Wróblewska, Ewelina Czopik, Małgorzata Szypcio - I miejsce w badmintonie w Gimnazjadzie powiatowej dziewcząt,
12. Patryk Rafało, Piotr Łosiewicz, Jakub Szydłowski, Paweł Litman - I miejsce w badmintonie w Gimnazjadzie powiatowej chłopców.

2010/2011

1. Krzysztof Zabielski - I miejsce w biegu na 2000 m w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików,
2. Anna Klepacka - II miejsce w rzucie młotem w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików,
3. Paweł Dębowski - III miejsce w pchnięciu kulą w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików,
4. Damian Kamiński, Kamil Wiszowaty, Michał Kuligowski - III miejsce w sztafecie 4x100 m w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików,
5. Paweł Litman - III miejsce w rzucie dyskiem w finale wojewódzkim Gimnazjady w lekkiej atletyce,
6. Justyna Buńkowska - III miejsce w pchnięciu kulą w finale wojewódzkim Gimnazjady w lekkiej atletyce,
7. Arleta Bujno - III miejsce w biegu na 1500m w finale wojewódzkim Gimnazjady w lekkiej atletyce,
8. K. Łobacz, M. Gosiewski, Ł. Chojnowski, Ł. Kamiński, M. Gilewski, S. Perzanowski, M. Cimoch, F. Misiewicz, K. Tekień, M. Chojnowski - III miejsce w finałach grupy południowej w futsalu chłopców.

2011/2012

1. Martyna Olszyńska - II miejsce w Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych,
2. Małgorzata Szypcio - III miejsce w Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych,
3. Justyna Buńkowska - I miejsce w pchnięciu kulą i II miejsce w rzucie dyskiem w wojewódzkich zawodach "Dzień Młodego Miotacza",
4. Marcin Mocarski - II miejsce w pchnięciu kulą i rzucie dyskiem w wojewódzkich zawodach "Dzień Młodego Miotacza",
5. Paulina Kruk - II miejsce w rzucie młotem w wojewódzkich zawodach "Dzień Młodego Miotacza" i I miejsce w rzucie młotem w finale wojewódzkim Gimnazjady w lekkiej atletyce,
6. Kamila Felczak - III miejsce w rzucie młotem w wojewódzkich zawodach "Dzień Młodego Miotacza",
7. Paweł Dębowski - I miejsce w pchnięciu kulą w finale wojewódzkim Gimnazjady w lidze lekkoatletycznej,
8. Paweł Litman - I miejsce w rzucie dyskiem w finale wojewódzkim Gimnazjady w lidze lekkoatletycznej,
9. Martyna Olszyńska - III miejsce w biegu na 600 m. w finale wojewódzkim Gimnazjady w lidze lekkoatletycznej.

2012/2013

1. Katarzyna Buńkowska, Martyna Sienkiewicz, Jakub Buzun - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych,
2. Milena Misiejko - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych,
3. Katarzyna Buńkowska - II miejsce w skoku w dal w Halowych Mistrzostwach Młodzików,
4. Jakub Buzun, Martyna Sienkiewicz - III miejsce w Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych,
5. Justyna Buńkowska - I miejsce w pchnięciu kulą w finale wojewódzkim Gimnazjady w lekkiej atletyce i II miejsce w rzucie dyskiem w Wojewódzkich "Dniach Młodego Miotacza",
6. Mateusz Strzeszewski - I miejsce w rzucie oszczepem w finale wojewódzkim Gimnazjady w lekkiej atletyce i III miejsce w Wojewódzkich "Dniach Młodego Miotacza",
7. Ewa Kapica - II miejsce w rzucie młotem w Wojewódzkich "Dniach Młodego Miotacza",
8. Angelika Węgrowska - III miejsce rzucie oszczepem i III miejsce w rzucie młotem w Wojewódzkich "Dniach Młodego Miotacza".

2013/2014

1. Marcin Cywiński - I miejsce w pchnięciu kulą w Halowych Mistrzostwach Województwa Młodzików i III miejsce w finale wojewódzkim Gimnazjady w lekkiej atletyce,
2. Wojciech Grom - II miejsce w pchnięciu kulą w Halowych Mistrzostwach Województwa Młodzików i I miejsce w Wojewódzkich "Dniach Młodego Miotacza",
3. Katarzyna Buńkowska - II miejsce w skoku w dal w Halowych Mistrzostwach Województwa Młodzików i I miejsce w XIII Ogólnopolskich Wiosennych Biegach Ulicznych,
4. Urszula Bobrowska - II miejsce w rzucie młotem w Wojewódzkich "Dniach Młodego Miotacza",
5. Julita Szczepańska, Anita Świerzbińska, Katarzyna Zalewska, Adrianna Gawędzka, Karolina Cybulko, Karolina Rogińska, Katarzyna Beczko, Adrianna Zdańska - II miejsce w województwie w Gimnazjadzie piłki siatkowej dziewcząt i III miejsce w piłce siatkowej kadetek.

2014/2015

1. Czarniecka Julia, Dębowska Aleksandra, Dziekońska Agnieszka, Jarmołowicz Paulina, Kuczyńska Adrianna, Magnuszewska Luiza, Miłkowska Weronika, Poduch Paulina, Rybicka Marta, Świerzbińska Urszula, Tałałaj Karolina, Walukiewicz Aleksandra, Zabielska Anna - II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej, I i III miejsce w finale Gimnazjady Mistrzostw Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej dziewcząt oraz III miejsce w Finale Województwa w Klubowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Kadetek,
2. Dąbrowska Martyna, Kuczyńska Natalia, Rafałowska Julia, Szaciłowska Maja, Świerzbińska Ewelina, Tekień Martyna, Wejs Karolina - III miejsce w Klubowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej młodziczek,
3. Julia Dąbrowska, Julia Januszewska - I miejsce w Klubowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w siatkówce plażowej młodziczek,
4. Dalecki Konrad, Minkiewicz Michał, Stankiewicz Piotr, Orłowski Piotr, Zalewski Kacper, Daniłowski Artur, Modzolewski Rafał, Stypułkowski Rafał, Wojtach Karol, Łapiński Konrad, Chodkiewicz Piotr, Olszyński Damian, Kalinowski Krzysztof, Okrasiński Adam, Mikiewicz Michał, Karwacki Konrad - II miejsce w Finale Mistrzostw Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej Młodzików,
5. Urszula Bobrowska - III miejsce w rzucie młotem w finale wojewódzkim Gimnazjady w lekkiej atletyce i II miejsce w Wojewódzkich "Dniach Młodego Miotacza",
6. Kamil Rafało - I miejsce w pchnięciu kulą w Wojewódzkich "Dniach Młodego Miotacza",
7. Anna Zabielska - III miejsce w rzucie oszczepem w Wojewódzkich "Dniach Młodego Miotacza".

2015/2016

1. Akacka Martyna, Cimoch Paulina, Dąbrowska Julia, Jakowiak Patrycja, Januszewska Julia, Kochmańska Sylwia, Wyłuda Emilia, Dąbrowska Martyna, Kuczyńska Natalia, Rafałowska Julia, Szaciłowska Maja, Świerzbińska Ewelina, Tekień Martyna, Wejs Karolina - III miejsce w Finale Klubowych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Kadetek i III miejsce w Finale Gimnazjady Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej dziewcząt,
2. Dalecki Konrad, Minkiewicz Michał, Stankiewicz Piotr, Orłowski Piotr, Zalewski Kacper, Daniłowski Artur, Chodkiewicz Piotr, Olszyński Damian, Kalinowski Krzysztof, Okrasiński Adam, Mikiewicz Michał, Karwacki Konrad - III miejsce w Finale Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Kadetów,
3. Dalecki Konrad, Minkiewicz Michał - I miejsce w Finale Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Plażowej Kadetów,
4. Kamil Rafało - III miejsce w pchnięciu kulą w Halowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego,
5. Aleksandra Ciochanowska - II miejsce w Finale Wojewódzkim Zawodów Nestle Cup w Wieloboju Wytrzymałościowym,
6. Paulina Znosko - II miejsce w Finale Wojewódzkim Zawodów Nestle Cup w Wieloboju Rzutowym,
7. Daniel Bielawski - II miejsce w Finale Wojewódzkim Zawodów Nestle Cup w Wieloboju Rzutowym,
8. Julia Świętochowska - III miejsce w Finale Wojewódzkim Zawodów Nestle Cup w Wieloboju Płotkarskim,
9. Jakub Adasiewicz - III miejsce w Finale Wojewódzki Zawodów Nestle Cup w Wieloboju Sprinterskim,
10. Kamil Rafalo - III miejsce w Finale Wojewódzki Zawodów Nestle Cup w Wieloboju Rzutowym.

2016/2017

1. Pawelska Aleksandra Anna, Szklanko Wiktoria, Parzych Adrianna, Marcinkiewicz Alicja, Rafałko Aleksandra, Dąbrowska Martyna, Kuczyńska Natalia, Rafałowska Julia, Szaciłowska Maja, Świerzbińska Ewelina, Tekień Martyna, Wejs Karolina, Rutkowska Marlena - III miejsce w finale Gimnazjady Mistrzostw Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej dziewcząt oraz III miejsce w finale klubowych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej kadetek,
2. Malinowski Sebastian, Siuchno Szymon, Bigda Krystian, Daniłowski Adam, Grygoruk Piotr, Magnuszewski Paweł, Filipkowski Łukasz, Pochodin Marcin, Wilamowski Krystian, Zastocki Jakub, Kasabuła Mikołaj - III miejsce w finale Gimnazjady Mistrzostw Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej chłopców,
3. Paulina Znosko - II miejsce w pchnięciu kulą w Halowych Mistrzostwach województwa podlaskiego,
4. Aleksandra Ciochanowska, Gabriela Dylewska, Ewelina Świerzbińska, Patrycja Januszewska - I miejsce drużynowo w Mistrzostwach Województwa LZS w biegach przełajowych dziewcząt,
5. Paweł Jabłonowski, Hubert Zalewski - II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Województwa LZS w biegach przełajowych chłopców,
6. Paulina Znosko - II miejsce w rzucie młotem i III miejsce w pchnięciu kulą w Wojewódzkim Mitingu "Dzień Młodego Miotacza",
7. Aleksandra Skwarko - III miejsce w rzucie młotem i III miejsce w rzucie dyskiem w Wojewódzkim Mitingu "Dzień Młodego Miotacza".

2017/2018

1. Katarzyna Blaszko, Julia Bogdańska, Katarzyna Chodak, Sylwia Dąbrowska, Aleksandra Grygo, Urszula Jarocka, Dominika Łobacz, Roksana Puchalska, Marlena Rutkowska, Anita Stanisławczyk, Julia Szeszko, Paulina Tekień - II miejsce w finałach klubowych Mistrzostw Województwa podlaskiego w piłce siatkowej młodziczek i kadetek,
2. Aleksandra Ciochanowska, Patrycja Januszewska, Magdalena Tekień, Paulina Znosko - III miejsce w finałach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych,
3. Paulina Znosko - I miejsce w pchnięciu kulą i II miejsce w rzucie młotem w Mitingu Wojewódzkim "Dzień Młodego Miotacza",
4. Aleksandra Skwarko - III miejsce w rzucie młotem w Mitingu Wojewódzkim "Dzień Młodego Miotacza",
5. Paulina Znosko, Paweł Chodak - II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w rzucie młotem - junior młodszy,
6. Aleksandra Skwarko, Daniel Bielawski - III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w rzucie młotem - junior młodszy,
7. Aleksandra Ciochanowska, Aleksandra Januszewska, Gabriela Dylewska, Magdalena Tekień, Katarzyna Chodak, Sylwia Dąbrowska, Paulina Znosko, Paulina Grabowska, Aleksandra Grygo, Aleksandra Skwarko, Katarzyna Blaszko, Julia Świętochowska, Klaudia Olechno - I miejsce w Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w biegach przełajowych dziewcząt,
8. Jakub Dziuba, Paweł Chodak, Daniel Bielawski, Jakub Adasiewicz, Patryk Osiecki, Paweł Świerzbiński, Wojciech Magnuszewski, Sebastian Gebert - I miejsce w Mistrzostwach Województwa Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w biegach przełajowych chłopców.