Erasmus+
1 2 3 4 5

Sukcesy w konkursach przedmiotowych

2001/2002

LAUREACI:
1. Karol Biedrzycki - chemia, fizyka, matematyka
2. Jacek Góralczyk - chemia, fizyka
3. Marta Sobolewska - geografia
4. Szczepan Baworski - geografia
5. Marta Kulikowska - matematyka
6. Adam Klim - matematyka
FINALIŚCI:
1. Przemysław Prończuk - język polski
2. Jacek Góralczyk - język polski, chemia
3. Monika Chmielewska - język polski
4. Agnieszka Dudko - język polski
5. Szczepan Baworski - historia
6. Agnieszka Boufał - historia
7. Tomasz Buńkowski - historia
8. Monika Chmielewska - historia
9. Agnieszka Dudko - historia
10. Agnieszka Guzel - historia
11. Barbara Kuczyńska - historia
12. Maciej Chojnowski - historia
13. Bartosz Kęciek - historia
14. Kamil Halicki - historia
15. Monika Rutkowska - historia
16. Marta Sobolewska - historia
17. Paulina Wojtkielewicz - historia
18. Grzegorz Wilczewski - historia

2002/2003

LAUREACI:
1. Mateusz Jamiołkowski - chemia

2004/2005

LAUREACI:
1. Karol Serena - geografia
2. Agnieszka Kuklińska - konkurs wiedzy historycznej o Unii Europejskiej
3. Urszula Włodkowska - III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" w kategorii "Kadet"
FINALIŚCI: 1. Ewelina Zalewska - język polski
2. Agnieszka Kuklińska - język polski
3. Konrad Świętochowski - chemia
4. Adrian Szorc - język angielski
3. Urszula Włodkowska - III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" w kategorii "Kadet"

2005/2006

LAUREACI:
1. Urszula Włodkowska -język polski
2. Adrian Szorc - język angielski
3. Milena Kruk - Konkurs Poezji Śpiewanej
FINALIŚCI:
1. Aleksander Hurko - chemia

2006/2007

LAUREACI:
1. Urszula Włodkowska - matematyka, chemia, fizyka, biologia, języka polskiego
2. Arkadiusz Kuc - historia, matematyka, fizyka
3. Joanna Maria Grochowska - matematyka
4. Dominika Kalinowska - język polski
FINALIŚCI:
1. Radosław Linko - matematyka
2. Marta Chojnowska - język angielski

2007/2008

LAUREACI:
1. Aleksandra Palecka - matematyka, język polski
2. Monika Justyna Grom - fizyka
3. Urszula Szypcio - język polski
4. Krzysztof Grygo - Wojewódzki konkurs ortograficzny
FINALIŚCI:
1. Marlena Śliwińska - matematyka

2008/2009

LAUREACI:
1. Marta Chojnowska - język polski, matematyka, chemia
2. Jakub Szydłowski - język polski
3. Aleksandra Grygo - wojewódzki konkurs ortograficzny
4. Karolina Wojtach - wojewódzki konkurs ortograficzny
5. Izabela Cybulko - wojewódzki konkurs ortograficzny
6. Aleksandra Palecka - wojewódzki konkurs ortograficzny
7. Marta Chojnowska - wojewódzki konkurs ortograficzny
FINALIŚCI:
1. Aleksandra Palecka - chemia, geografia, "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
2. Izabela Wejs - język polski
3. Marta Chojnowska - język angielski
4. Karolina Kuć - "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
5. Maciej Smółko - "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

2009/2010

LAUREACI:
1. Jakub Stefan Szydłowski - matematyka, chemia
2. Dawid Karmiński - fizyka, chemia
3. Karolina Wojtach - język polski
4. Ewelina Wyłuda - chemia
5. Ewelina Malinowska - język polski
6. Adam Zabielski - matematyka
7. Justyna Snarska - język polski
8. Karolina Wojtach - Wojewódzki konkurs ortograficzny
9. Ewelina Mikucka - Wojewódzki konkurs ortograficzny
10. Patryk Molski - Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego od Cedyni do Orszy 972-1514
FINALIŚCI:
1. Ewelina Mikucka - matematyka
2. Patryk Rafało - matematyka, chemia
3. Joanna Zawistowska - geografia
4. Aleksandra Zabłudowska - język angielski
5. Maciej Budrowski - matematyka
6. Jakub Stefan Szydłowski - język angielski
7. Ewelina Wyłuda - matematyka

2010/2011

LAUREACI:
1. Tomasz Wiszowaty - język polski, chemia
2. Sandra Bujno - język polski
3. Adrianna Malinowska - język polski
4. Agnieszka Popowska - język polski
5. Maciej Budrowski - matematyka
FINALIŚCI:
1. Arleta Bujno - chemia
2. Bartłomiej Fadrowski - chemia
3. Hubert Zawistowski - chemia

2011/2012

LAUREACI:
1. Boczek Agnieszka - język polski
2. Oszczapińska Paulina - język polski
3. Hryniewicka Anna - język polski
4. Kuc Michał - matematyka
5. Radomski Maciej - historia
FINALIŚCI:
1. Olechno Ewelina - język polski
2. Hryniewicka Anna - język angielski
3. Kuc Michał - matematyka
4. Ciborowski Marek - matematyka
5. Oszczapińska Paulina - matematyka

2012/2013

LAUREACI:
1. Czerepko Szymon - język angielski
2. Zabłudowski Filip - język angielski
3. Krukowska Martyna - chemia
4. Jankowska Alicja - chemia
5. Oszczapińska Klaudia - język polski
6. Sokołowski Łukasz - chemia
7. Iwanicki Maciej - język angielski
8. Ciborowski Marek - matematyka
9. Cimoch Natalia - Wojewódzki Konkurs Ortograficzny
10. Iwanicki Kamil - Wojewódzki Konkurs Ortograficzny
FINALIŚCI:
1. Palecki Maciej - historia
2. Jankowska Alicja - język angielski
3. Kuc Michał - matematyka
4. Olechno Jakub - Wojewódzki Konkurs Ortograficzny

2013/2014

LAUREACI:
1. Głódź Izabela - matematyka, język polski, chemia
2. Olechno Jakub - matematyka, język polski
3. Palecki Maciej - matematyka, język polski
4. Wyszkowski Wojciech - matematyka, język polski
5. Czerepko Szymon - język polski, chemia
6. Cimoch Natalia - język polski
7. Dąbrowska Natalia - język polski
8. Jurgielewicz Maciej - język polski
9. Misiejko Paulina - język polski
10. Paniczko Karolina - język polski, chemia
11. Małanowska Ewelina - biologia
12. Roszko Patrycja - biologia
13. Chojnowski Artur - chemia
14. Cywiński Artur - geografia
FINALIŚCI:
1. Czerepko Szymon - matematyka
2. Blaszko Magdalena - język polski
3. Czerep Magdalena - język polski
4. Lis Igor - język polski
5. Porzecka Dominika - chemia
6. Turczyńska Emilia - geografia

2014/2015

LAUREACI:
1. Emilia Turczyńska - język polski, matematyka, chemia
2. Natalia Dąbrowska - matematyka, biologia
3. Beata Porzecka - język polski, chemia
4. Marta Dzięgielewska - język polski
5. Jakub Olechno - chemia
6. Marta Rybicka - język polski
FINALIŚCI:
1. Paulina Magnuszewska - język polski
2. Paulina Jarmołowicz - chemia
3. Izabela Borowik - chemia
4. Maciej Jurgielewicz - Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 975 - 1514. Od Cedyni do Orszy."
5. Jakub Olechno - został nagrodzony w Konkursie Ortograficznym o zasięgu wojewódzkim i tym samym znalazł się w gronie Mistrzów Ortografii woj. podlaskiego.

2015/2016

LAUREACI:
1. Kamila Milewska - język polski
2. Monika Tabor - język polski
3. Krzysztof Kalinowski - matematyka
FINALIŚCI:
1. Natalia Gawędzka - język polski

2016/2017

LAUREACI:
1. Kamila Milewska - chemia
2. Paulina Żukowska - język polski, matematyka
3. Julia Załoga - matematyka
4. Natalia Kościuk - język polski, konkurs ortograficzny
5. Małgorzata Adamczyk - język polski
6. Klaudia Olechno - język polski
7. Antonina Szwarc - język angielski, konkurs ortograficzny
8. Klaudia Kłębek - język francuski
FINALIŚCI:
1. Łukasz Łaniewski - matematyka
2. Adam Cimoch - historia, finalista Centralnych Eliminacji Gimnazjalnej Olimpiady o WOS
3. Maja Szaciłowska - język polski
4. Paulina Żukowska - konkurs ortograficzny
Posłanki na XXIII Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży:
1. Emilia Dziekońska
2. Dominika Sadowska

2017/2018

LAUREACI:
1. Antonina Szwarc - język angielski, matematyka
2. Jakub Tarasiuk - chemia, fizyka
3. Natalia Kościuk - język angielski
4. Kinga Moniuszko - język polski
FINALIŚCI:
1. Julia Pisanko - język polski
2. Milena Rozłucka - język angielski
3. Natalia Kościuk - matematyka
4. Marcin Januszewski - matematyka
Posłanki na XXIV Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży:
1. Małgorzata Adamczyk
2. Eliza Oszczapińska