Erasmus+
1 2 3 4 5

Sukcesy w konkursach plastycznych

2000/2001

1. Katarzyna Nikołajewa - nagroda w międzynarodowym konkursie plastycznym pt. "Mój Pamiętnik",
2. K. Nikołajewa, J. Rafałowska - nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. "Bezpieczna praca w rolnictwie w oczach dziecka".

2001/2002

1. Agnieszka Guzel, Jolanta Kitlas - nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. "Bezpieczna praca na wsi oczami dziecka".

2002/2003

1. Karolina Wilamowska - nagroda w międzynarodowym konkursie pt. "Praca artysty plastyka",
2. Agnieszka Guzel - nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. "Bezpieczna praca na wsi oczami dziecka",
3. Kinga Lisiewicz - nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. "Bezpieczna praca na wsi oczami dziecka",
4. Paulina Kapica - nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. "Bezpieczna praca na wsi oczami dziecka".

2003/2004

1. Marzena Rogińska, Anna Bielska - nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. "Bezpiecznie pomagam rodzicom w gospodarstwie rolnym",
2. Sylwia Golecka, Piotr Jabłoński, Martyna Zabielska - nagroda w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych.

2004/2005

1. Aleksandra Kotuk, Paweł Jabłoński, Piotr Jabłoński, Karolina Siemienkowicz, Małgorzata Dembowska, Izabela Kotuk, Joanna Dembowska, Andrzej Paniczko, Wiktoria Jeznach, Agnieszka Ciborowska, Urszula Kulesza - nagroda w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
2. Agnieszka Kuklińska - nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym pod hasłem: "Woda - bezpieczeństwo - Ja".

2005/2006

1. Ewa Dmitruk, Magda Filipkowska - nagroda w wojewódzkim konkursie plastyczno-fotograficzny "Z wędką bliżej natury",
2. M. Mocarski, M. Zambrzycka, E. Dmitruk, K. Siemienkowicz, D. Wojtach, J. Purta, K. Waszkiewicz, E. Miękisz, M. Grom, I. Snarska, M. Grądzka, M. Dembowska, I. Kotuk - nagrody w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych.

2006/2007

1. Karolina Siemionkowicz - nagroda w wojewódzkim konkursie o tematyce pożarniczej,
2. Karolina Kisło - nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. "Uroki Podlasia",
3. Izabela Snarska - nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Anioły",
4. Monika Grom - nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Na Pisankę Wielkanocną",
5. Monika Grom, Karolina Siemionkowicz, Karolina Kisło, Ewelina Prokop, Dawid Jabłoński, Dominika Wojtach, Justyna Szpyruk, Karolina Waszkiewicz, Joanna Purta, Ewelina Miękisz, Karolina Rzemieniecka, Urszula Szypcio - nagroda Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
6. Paweł Chojnowski - nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. "Praca Strażaka",
7. Monika Grom, Ewelina Miękisz - nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. "Białystok-wczoraj, dziś i jutro",
8. Ewa Dmitruk, Marta Filipkowska - nagroda w wojewódzkim konkursie plastyczno-fotograficznym pt. "Z wędką bliżej natury".

2007/2008

1. Izabela Snarska - nagroda w międzynarodowym konkursie plastycznym pt. "Dzieła Światowej Architektury", nagroda w wojewódzkim konkursie ekumenicznym pt. "Matka Boża w Ikonie",
2. Krzysztof Piwkowski, Joanna Purta, Urszula Szypcio, Monika Grom, Ewelina Miękisz, Dominika Wojtach, Karolina Waszkiewicz, Ewelina Mikiewicz, Izabela Snarska - nagroda w kategorii "PALMY" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
3. Justyna Szpyruk, Dominika Wojtach - nagroda w kategorii "PAJĄKI" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
4. Joanna Purta, Monika Grom, Ewelina Miękisz, Marlena Koda, Karolina Waszkiewicz, Purta Ewelina - nagroda w kategorii "PISANKI" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych.

2008/2009

1. Dominika Grzegorczyk, Marta Chojnowska, Aleksandra Palecka, Kamil Purta, Mateusz Purta - nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. "Internetowa Gala Choinek 2008",
2. Anna Kuczyńska - nagroda w kategorii "PISANKI" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
3. Ewelina Mikucka, Agnieszka Strzałkowska, Dawid Kakareko, Izabela Wejs, Sylwia Gołębiewska, Dorota Stankiewicz - nagroda w kategorii "PALMY" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
5. Dominika Grzegorczyk, Marta Chojnowska, Aleksandra Palecka - nagroda w kategorii "PAJĄKI" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych.

2009/2010

1. Emila Michniewicz - nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Ptasie przyloty",
2. Dawid Karmiński - nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. "Świat Origami",
3. Sylwia Iwanicka - nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. "Matka Boża w Ikonie",
4. Paulina Jakubowska - nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. "Matka Boża w Ikonie",
5. Karolina Miękisz - nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. "Matka Boża w Ikonie",
6. Sylwia Iwanicka, Eliza Gadomska - nagroda w kategorii "PALMY" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
7. Zuzanna Szypcio, Ewelina Waszkuć - nagroda w kategorii "PISANKI" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
8. Karolina Wojtach, Paweł Wojtach - nagroda w kategorii "PISANKI" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
9. Justyna Snarska - nagroda w kategorii "WYCINANKI" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych.

2010/2011

1. Justyna Snarska - nagroda w ogólnopolskim konkursie pt. "Zachowaj Trzeźwy Umysł",
2. Karolina Malinowska - nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. "Świat Origami",
3. Anna Kruk - nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. "Pod Skrzydłami Anioła",
4. Karolina Miękisz, Klaudia Grabowska, Anna Kruk, Katarzyna Kruk, Weronika Wojtach, Magdalena Pacewicz - nagroda w kategorii "PALMY" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych.

2011/2012

1. Marcin Oźlański - nagroda w międzynarodowym konkursie plastycznym pt. "Mój Pamiętnik",
2. Magdalena Przygodzka - nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. "Pod Skrzydłami Anioła",
3. Katarzyna Kisło, Michał Rybicki, Karolina Pochodowicz, Dominika Wasilewska, Paulina Oszczapińska, Monika Bleszko, Katarzyna Kruk, Marta Karwowska - nagroda w wojewódzkim konkursie ekumenicznym pt. "Matka Boża w Ikonie",
4. Karolina Wojtkielewicz, Agnieszka Boczek, Karolina Pochodowicz, Katarzyna Kruk, Dominika Porzecka, Weronika Wojtach, Karolina Malinowska - nagroda w kategorii "PALMY" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
5. Anita Jarocka - nagroda w kategorii "KWIATY" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
6. Ewelina Olechno, Agnieszka Wyłuda, Klaudia Bajkowska, Patrycja Grzegorczyk, Magdalena Przygocka, Paulina Oszczapińska, Beata Rafałko, Marta Karwowska - nagroda w kategorii "PAJĄKI" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych.

2012/2013

1. Łukasz Sokołowski - nagroda w międzynarodowym konkursie plastycznym pt. "Mój Pamiętnik",
2. Kinga Zabielska, Anita Jarocka, Anna Imbiorska, Kamila Wojtach, Patrycja Roszko - nagroda w ogólnopolskim konkursie muzyczno-plastycznym pt. "Jeszcze Polska nie zginęła",
3. Kinga Zabielska - nagroda w wojewódzkim konkursie ekumenicznym pt. "Matka Boża w Ikonie",
4. Dominika Porzecka, Kinga Zabielska - nagroda w kategorii "PISANKI" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
5. Patrycja Roszko, Kamila Rutkowska, Angelika Węgrowska, Marlena Klepadło, Iwona Łabanowska, Maciej Juchniewicz, Weronika Wojtach, Ewa Kapica, Alicja Jankowska, Marzena Den, Joanna Durka, Anna Imbiorska - nagroda w kategorii "PALMY" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
6. Anita Jarocka, Patrycja Roszko - nagroda w kategorii "KWIATY" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
7. Iwona Łabanowska, Julia Marcinkiewicz, Karolina Grabowska, Klaudia Puchalska, Dorota Sut, Patrycja Roszko - nagroda w kategorii "PAJĄKI" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych.

2013/2014

1. Patrycja Roszko, Dominika Porzecka, Adrianna Zdańska - nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Jeszcze Polska nie zginęła",
2. Sandra Grabowska - nagroda w wojewódzkim konkursie ekumenicznym pt. "Matka Boża w Ikonie",
3. Maciej Adamczyk, Anita Zabielska, Ewelina Małanowska, Natalia Grabowska, Natalia Szklanko - nagroda w kategorii "PALMY" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
4. Piotr Skorochodzki, Tomasz Puchalski, Dominika Porzecka, Patrycja Roszko, Sandra Grabowska, Bernadetta Cywińska, Aleksandra Luiza Belka - nagroda w kategorii "PAJĄKI" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
5. Patrycja Roszko - nagroda w kategorii "KWIATY" i "WYCINANKI" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych.

2014/2014

1. Marta Rybicka, Natalia Bigda, Ewelina Trybułowska - nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Jeszcze Polska nie zginęła",
2. Marta Rybicka - nagroda w wojewódzkim konkursie ekumenicznym pt. "Matka Boża w Ikonie",
3. Dominika Kibiersza, Katarzyna Poduch, Klara Janicka - nagroda w kategorii "PALMY" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
4. Magda Kuc, Katarzyna Poduch, Elżbieta Matan, Mateusz Rafałko, Radosław Paniucki, Izabela Borowik, Natalia Bigda, Paulina Jarmołowicz, Emilia Rutkowska, Emilia Turczyńska - nagroda w kategorii "PAJĄKI" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
5. Izabela Borowik, Natalia Bigda - nagroda w kategorii "WYCINANKI" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych.

2015/2016

1. Monika Tabor, Gabriela Kasińska - nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Jeszcze Polska nie zginęła",
2. Aleksandra Zyskowska - nagroda w wojewódzkim konkursie ekumenicznym pt. "Matka Boża w Ikonie",
3. Ewelina Trybułowska, Karolina Rafałowska, Wiktoria Danowska, Beata Porzecka, Adam Mieńko, Norbert Gryc, Paulina Laskowska, Patrycja Zambrzycka - nagroda w kategorii "PALMY" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
4. Wiktoria Danowska, Ewelina Trybułowska, Gabriela Kasińska, Norbert Gryc, Beata Porzecka - nagroda w kategorii "PAJĄKI" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
5. Beata Porzecka, Patrycja Zambrzycka, Ewelina Trybułowska - nagroda w kategorii "WYCINANKI" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych.

2016/2017

1. Łukasz Rutkowski - nagroda w wojewódzkim konkursie fotograficznym pt. "Mokradła dla przyszłości",
2. Patrycja Trybułowska - nagroda w w kategorii "PISANKI" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
3. Adam Mieńko, Patrycja Trybułowska, Wiktoria Grochowska, Patrycja Amonowicz - nagroda w kategorii "PALMY" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
4. Patrycja Trybułowska, Adam Mieńko, Paulina Znosko, Patrycja Amonowicz, Wiktoria Grochowska - nagroda w kategorii "PAJĄKI" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych.

2017/2018

1. Zuzanna Grygorczyk - nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. "Nie daj się zniewolić - nie wszystko ma swoją cenę!",
2. Paulina Znosko, Julia Świętochowska, Paweł Pawelski, Maciej Grygo, Aleksandra Magnuszewska, Julia Urban, Agnieszka Bartnicka, Justyna Godlewska, Zuzanna Grygorczyk, Wiktoria Chojnowska - nagroda w kategorii "PALMY" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
3. Sandra Bielska, Paulina Znosko, Agnieszka Bartnicka, Aleksandra Magnuszewska, Wiktoria Chojnowska, Zuzanna Grygorczyk, Maciej Grygo - nagroda w kategorii "PAJĄKI" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych,
4. Maciej Grygo, Paulina Znosko, Agnieszka Bartnicka, Zuzanna Grygorczyk - nagroda w kategorii "WYCINANKI" w Wojewódzkim Przeglądzie Zdobnictwa Obrzędowego Cyklu Wiosennego i Świąt Wielkanocnych.